Vítáme Vás na stránkách fotbalového oddílu
SK Čechie Uhříněves!

6.1.2018 M

Mistrovská utkání tento týden

Muži "A"

Neděle 21. října 15:30 SK Čechie Uhříněves : Slovan Kunratice,
hřiště Uhříněves.

Muži "B"

Neděle 21. října 15:30  Smíchov "C" : Uhříněves "B",
hřiště Smíchov.

Mladší dorost
Sobota 20. října  13:30  Řepy : Uhříněves,
hřiště Řepy.

Starší žáci
Neděle 21. října 15:30  Hostivař : Uhříněves,

hřiště Hostivař.

Mladší žáci
Neděle 21. října 13:30 Uhříněves : Praga,
hřiště Uhříněves.

Starší přípravka

Sobota 20. října 9:00 Uhříněves : Háje,
hriště Uhříněves.
VOLNO.


Mladší přípravka
Neděle 21. října 13:30  Kolovraty : Uhříněves (H3E, 2HP),
hřiště Kolovraty.
Pondělí 15. října 16:45  Královice : Uhříněves, (H3G, 1HP),
hřiště Královice.

 

Přijďte nám fandit! :-)

15.10.2018 M

 

Jak dopadla mistrovská utkání minulý týden

Muži "A"

Sobota 13. října 10:00 Xaverov : SK Čechie Uhříněves 0:1,
hřiště H. Počernice.

Muži "B"

Neděle 14. října 15:30  Uhříněves "B" : JM Chodov "B" 3:1,
hřiště Uhříněves.

Mladší dorost
Neděle 14. října  15:30  JM Chodov : Uhříněves 1:4,
hřiště Chodov.

Starší žáci
Sobota 13. října 10:30  Uhříněves : Kolovraty 6:1,

hřiště Uhříněves.

Mladší žáci
Neděle 14. října 11:00 D. Chabry : Uhříněves 3:1,
hřiště Chabry.

Starší přípravka

Sobota 13. října 12:00 Lochkov : Uhříněves 5:21,
hriště Lochkov.
Neděle 14. října 13:30 Hrdlořezy : Uhříněves 18:4,

hřiště Hrdlořezy.

Mladší přípravka
Sobota 13. října 9:00  Uhříněves : Ďáblice 12:42 (H3E, 2HP),
hřiště Uhříněves.
Pátek 12. října 16:00  Uhříněves : Újezd P4 20:8, (H3G, 1HP),
hřiště Uhříněves.

 

Díky, že jste nám fandili! :-)

15.10.2018 M

 

V areálu STC Uhříněves se tento víkend konají
i tato mistrovská utkání:


Sobota 20. října 10:30 Benice : Dukla JM "B"
 
 
Sobota 20. října 13:00 DFKU18 : Ústí nad Labem
Sobota 20. října 15:30 DFK : Zlíchov
 
Neděle 21. října 11:00 Bohemians Praha 1905 : Příbram - Juniorská liga
 
15.10.2018 M

 


------------------------------------------------------------------