Archív

Letní příprava

příprava Mladší dorost léto 2018       
termín čas úkon soupeř hřiště  
13.8. 18 tj      
15. 18 tj      
17. 17 tj      
19.8. 18:00 PU Xaverov Xaverov 0:3
20. 18 TJ      
22.8. 18 PU Mnichovice Mnichovice Zrušeno
22.8. 18:00 TJ   Uhříněves  
24. 17 TJ      
26.8. upřeníme PU Dubeč Uhříněves Zrušeno
27. 18 TJ      
29. 18 TJ      
31. 17 TJ      
2. září        14:30 MU Hrdlořezy    

 

vysvětlivky   
tj tréninková jednotka
pu přípravné utkání
mu mistrovské utkání


20.8.2018 M

Mladší dorost - mistrovská utkání - jaro 2018
Datum a čas Výsledek Domácí Hosté Hřiště/Stadion
NE 25.03.2018 15:00 2 : 2 Kyje Praha 14 Uhříněves KYJE UMT.
SO 31.03.2018 9:00 0 : 1 Bílá Hora Uhříněves BÍLÁ HORA UMT.
06.04.2018 17:00 4 : 2 Uhříněves Chodov UHŘÍNĚVES UMT
SO 14.04.2018 10:15 4 : 4 ČAFC Uhříněves ČAFC UMT.
20.04.2018 17:30 1 : 0 Uhříněves Klánovice UHŘÍNĚVES UMT
SO 28.04.2018 11:00 3 : 2 Řeporyje Uhříněves ŘEPORYJE T.
04.05.2018 18:00 4 : 5 Uhříněves Březiněves UHŘÍNĚVES UMT
NE 13.05.2018 17:00 2 : 1 FA Alexe Zbura Uhříněves ČECHOSLOVAN CHUCHLE T.
18.05.2018 18:00 1 : 2 Uhříněves Řepy UHŘÍNĚVES UMT
SO 26.05.2018 14:30 2 : 1 Čakovice Uhříněves ČAKOVICE T.
ST 30.05.2018 18:00 2 : 5 Uhříněves Kačerov "B" UHŘÍNĚVES UMT
NE 10.06.2018 17:00 3 : 1 Běchovice Uhříněves BĚCHOVICE T
15.06.2018 18:00 3 : 2 Uhříněves Hrdlořezy UHŘÍNĚVES UMT

 

Rozpis zápasů

is.fotbal.cz/souteze/detail-souteze.aspx?req=84efaddc-7ecc-49f4-ba63-774100e052c9


MU_po_tymech.pdf

Datum a čas Kolo Domácí Hosté Výsledek Hřiště
25.08.2017 17:30 1 Uhříněves Kyje 1 : 4 UHŘÍNĚVES  UMT
01.09.2017 17:30 2 Uhříněves Bílá Hora 1 : 5 UHŘÍNĚVES  UMT
09.09.2017 14:00 3 Chodov Uhříněves -- : -- CHODOV  T.
15.09.2017 17:30 4 Uhříněves ČAFC -- : -- UHŘÍNĚVES  UMT
23.09.2017 10:00 5 Klánovice Uhříněves -- : -- KLÁNOVICE  T.
28.09.2017 10:00 6 Uhříněves Řeporyje -- : -- UHŘÍNĚVES  UMT
08.10.2017 16:00 7 Březiněves Uhříněves -- : -- BŘEZINĚVES  T
13.10.2017 17:00 8 Uhříněves FA Alexe Zbura -- : -- UHŘÍNĚVES  UMT
22.10.2017 15:30 9 Řepy Uhříněves -- : -- ŘEPY  T.
25.10.2017 17:00 10 Uhříněves Čakovice -- : -- UHŘÍNĚVES  UMT
04.11.2017 11:00 11 Kačerov "B" Uhříněves -- : -- KAČEROV  UMT.
11.11.2017 10:00 12 Uhříněves Běchovice -- : -- UHŘÍNĚVES  UMT
19.11.2017 11:30 13 Hrdlořezy Uhříněves -- : -- HRDLOŘEZY  T.

 

TRENÉŘI

Tomáš Šusta

tel.: 739 234 041, e-mail: tomassusta@gmail.com
 
Milan Kašpar
tel.: 792 240 533
 
Pavel Manina
tel.: 723 710 494, e-mail: pavel.manina@seznam.cz
 

VEDOUCÍ

Anna Cabrnochová
 
Pavel Manina
tel.: 723 710 494, e-mail: pavel.manina@seznam.cz
 
20.8.2017 MA