POHÁR KOCOURA MIKEŠE

... neděle 24. června 2018 od 8:25 v Hrusicích

Sraz: 24. června 2018, 8.00 v Hrusicích na hřišti

Ukončení turnaje: cca 14:30 hod.

Místo konání: hřiště – TJ Sokol Hrusice

Nominace: všichni nominovaní obdrželi SMS

Více informací: Propozice U9.pdf (127478)Rozpis - o umístění mlp.pdf (88462) , Rozpis - skupiny mlp.pdf (102032) , Soupiska_ Mikeš.pdf (90746)

20.6.2018 K

 

Sobotní dokopná ukončila sezónu 2017/2018, do konce školního roku tedy již nebudou tréninky.
S některými se uvidíme v létě na soustředění, s ostatními naviděnou koncem srpna 2018, termín bude upřesněn.
Přeji za celý tým mladší přípravky krásné a pohodové prázdniny!
18.6.2018 S.

===================================================================

Zítra, tj. 15.6.2018 v 16:00, proběhne na hřišti Uhříněves závěrečné focení  MLADŠÍ PŘÍPRAVKY sezóny 2017/2018, prosím všechny o účast!

14.6.2018 S.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 

vs.  Spartak Kbely z.s. - pátek 15.6.2018 od 16:30... sraz v 15:45

v šatně Uhříněves

NOMINACE BUDE POTVRZENA PŘES SMS.

S sebou:  klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

13.6.2018 S.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ 

vs.  Tělovýchovná jednota AVIA Čakovice - pátek 8.6.2018 od 17:00... sraz v 16:15 hřiště Čakovice

mapy.cz/zakladni?x=14.5289672&y=50.1471360&z=18&q=Ke%20Stadionu%20705%2C%20Praha%209%20%E2%80%93%20%C4%8Cakovice%2C%20196%2000

Název klubu: TJ Avia Čakovice
Adresa: Ke Stadionu 705, Praha 9 – Čakovice, 196 00

NOMINACE BUDE POTVRZENA PŘES SMS.

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

6.6.2018 S.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokopná mládeže - sobota 16. června od 14-ti hodin.

Dokopnou končí sezona 2017/2018.
 
Program:
 
14:00 Zahájení, poděkování trenérům, rodičům
14:30 Utkání maminky vs. Lvíčata
15:00 Utkání maminky vs. mladší přípravka
15:30 Utkání maminky vs. starší přípravka a mladší žáci
16:00 Utkání tatínkové vs. starší žáci
17:00 Utkání otcové a trenéři vs. mladší dorost
 
Časy jsou orientační, změny programu vyhrazeny! :-)
 
Během odpoledne soutěže pro děti. Pro všechny drobné odměny, pro vítěze překvapení.
 
Vstupné:
 
Pro maminky - něco dobrého na zub.
Pro tatínky - ochota pomoci s organizací.
Pro všechny - úsměv a dobrá nálada.
 
Těší se na Vás
realizační týmy mládeže.
 
2.6.2018 M
 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Tělovýchovná jednota JUNIOR PRAHA - sobota 2.6.2018 od 9:00... sraz v 8:15 hřiště Junior Praha

V úžlabině 320/23, Praha 10 - Malešice

mapy.cz/zakladni?x=14.5028687&y=50.0801976&z=17&source=firm&id=685331

NOMINACE  
Lukáš Horák Jan Miška
Tomáš Kaněra Marek Šauer
Štěpán Erben Pavel Matyáš
Kuba Gašparík Peter Polák
Honzík Prokš Daniel Střižík
Ryvola Alex Ruda Valeška
Matouš Valocký Jirka Kučera
Max Janů Viktor Janů

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

29.5.2018 S.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Tj Sokol LIPENEC - neděle 27.5.2018 od 10:30... sraz v 9:45 hřiště Lipenec

K průhonu 379, Praha - Lipence
 

mapy.cz/zakladni?x=14.3578024&y=49.9553863&z=17&source=firm&id=159852&q=fotbalov%C3%BD%20klub%20lipence

 

NOMINACE  
Dominik Batala Adam Bleha
Šimon Cimala Filip Honěk
Filip Kosař Dominik Sabo
Honza Měch František Průša
Jonáš Rogan Vítek Vrzák
Richard Štráchal Štěpán Erben
Jirka Kučera  

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

22.5.2018 S.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. fotbalový klub Zličín - neděle 27.5.2018 od 9:45... sraz v 9:00 hřiště Zličín

hřiště Zličín, Na Radosti 242/80,  Praha - Zličín

mapy.cz/zakladni?x=14.2872477&y=50.0590967&z=17&source=firm&id=2390236&q=fotbalov%C3%BD%20klub%20zli%C4%8D%C3%ADn

 

NOMINACE  
Tadeáš Hejna Sebastian Lepushkin
Lukáš Horák Jan Miška
Tomáš Kaněra Marek Šauer
Jan Kubíček Pavel Matyáš
Kuba Gašparík Peter Polák
Honzík Prokš Daniel Střižík
Ivan Kuprin Ondra Šimka
Matouš Valocký  

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

22.5.2018 S.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Sportovní klub ZBRASLAV - sobota 19.5.2018 od 9:00... sraz v 8:15 hřiště Zbraslav

hřiště Zbraslav, Pod Havlínem 1302, Praha - Zbraslav

mapy.cz/zakladni?x=14.3828076&y=49.9716024&z=18&source=firm&id=2335593&q=Sportovn%C3%AD%20klub%20Zbraslav

 

NOMINACE  
Tomáš Kaněra Matyáš Nekula
Peťa Polák Samuel Nekula
Filip Honěk Marek Šauer
Filip Kosař Ondra Šimka
Honzík Kubíček Tadeáš Hejna
Honzík Prokš Dominik Sabo
Tomáš Kuna Lukáš Horák

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

15.5.2018 S.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Spartak Hrdlořezy - neděle 20.5.2018 od 17:00... sraz v 16:15 hřiště Hrdlořezy

hřiště Hrdlořezy, Před mosty 1,  Praha - Hrdlořezy
 

mapy.cz/zakladni?x=14.5187002&y=50.0951451&z=17&source=firm&id=425907

 

NOMINACE  
Dominik Batala Adam Bleha
Šimon Cimala Lukáš Čechal
Kuba Gašparík Max Gorb
Honza Měch František Průša
Jonáš Rogan Alex Ryvola
Richard Štráchal Bruno Vinš
Vítek Vrzák Štěpán Erben

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

15.5.2018 S.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

... 10.5.2018 čtvrteční trénink ZRUŠEN!!!

Místo toho pátek/sobota mistrovská utkání.

8. 5. 2018 S.

..............................................................................................................................

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. SPARTAK KBELY - pátek 11.5.2018 od 16:30... sraz v 15:45

hřiště Spartak Kbely, Železnobrodská 961, Praha 9 - Kbely

mapy.cz/zakladni?x=14.5459824&y=50.1326888&z=17&source=firm&id=13013092&q=spartak%20kbely

NOMINACE  
Adam Bleha Bruno Vinš
Vítek Vrzák Honzík Měch
Filip Honěk Jonáš Rogan
Richard Štráchal Lukáš Čechal
Filip Kosař František Průša
Dominik Batala Tadeáš Hejna
Honzík Prokš Dominik Sabo
Jirka Kučera  

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do čtvrtečního večera na tel:777 880 538.

8.5.2018 S.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Barrandov - sobota 12.5.2018 od 10:30

....sraz v šatně 9:45, hřiště Uhříněves

NOMINACE  
Maytáš Kárník Samuel Nekula
Matyáš Nekula Bruno Vinš
Kuba Gašparík Jan Ečer
Max Janů Lukáš Čechal
Filip Kosař Honza Kubíček
Tomáš Kuna Ivan Kuprin
Marek Šauer Matouš Valocký
Štěpán Erben  

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

POTVRZENÍ do pátečního odpoledne na tel:777 880 538.

8.5.2018 S.

--------------------

12.05.2018, foto ze zápasu Čechie x Barrandov

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Praga - neděle 6.5.2018 od 15:15... sraz v 14:30

hřiště TJ Praga Praha, Sokolovská 96, Praha 9 - Vysočany

mapy.cz/zakladni?x=14.4969385&y=50.1079243&z=17&source=firm&id=12906248&q=TJ%20Praga%20Praha%2C%20

NOMINACE  
Adam Bleha Šimon Cimala
Max Gorb Matyáš Nekula
Samuel Nekula Jonáš Rogan
Richard Štráchal Lukáš Čechal
Filip Kosař František Průša
Marek Šauer Tadeáš Hejna
Honzík Prokš Dominik Sabo

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

3.5.2018 S.

TJ Praga x SK Čechie Uhříněves

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Čakovice - sobota 5.5.2018 od 9:00
... sraz v 8:15 hřiště Uhříněves

NOMINACE  
Matyáš Kárník Ivan Kuprin
Honza Ečer Sebastian Lepuskhin
Tomáš Haška František Průša
Filip Honěk Alex Ryvola
Filip Kosař Marek Šauer
Honza Kubíček Tadeáš Hejna
Lukáš Horák Tomáš Kaněra
Jirka Kučera Peťa Polák
Dan Střižík Kuba Gašparík
Honzík Prokš Dominik Sabo

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

3.5.2018 S.

............................................................................................................................................................

Pár fotek ze zápasu Uhříněves : Čakovice najdete zde.

6.5.2018 M

Trénink 1.5.2018 zrušen!

Užijte si volné dny.

27.5.2018 S.

.......................................................................................................

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. 1999 Praha - sobota 28.4.2018 od 9:00
... sraz v 8:15 hřiště Uhříněves

NOMINACE  
Tobiáš Bartoš Alex Ryvola
Kuba Gašparík Marek Šauer
Max Janů Matouš Valocký
FIlip Kosař Tadeáš Hejna
Honzík Měch Lukáš Horák
František Průša Viktor Janů
Jirka Kučera Peťa Polák
Honzík Prokš Dominik Sabo

PROSÍM O POTVRZENÍ !

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

24.4.2018 S.

..........................................................................................................................................................................

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Třeboradice - pátek 27.4.2018 od 18.00
... sraz v 17:15 hřiště Třeboradice

NOMINACE  
Adam Bleha Šimon Cimala
Max Gorb Matyáš Nekula
Samuel Nekula Jonáš Rogan
Richard Štráchal Bruno Vinš
Vítek Vrzák Lukáš Čechal
Honzík Měch František Průša

PROSÍM O POTVRZENÍ !

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

24.4.2018 S

mapy.cz/zakladni?x=14.5230110&y=50.1659713&z=17&source=firm&id=2376722&q=fotbal%20t%C5%99eboradice

............................................................................................................................................................................

Pozor ZMĚNA!!!

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. SK Střešovice 1911 - sobota 21.4.2018 od 15.00
... sraz v 14:15 hřiště Střešovice

NOMINACE  
Matyáš Nekula Tadeáš Hejna
Samuel Nekula Lukáš Čechal
Dominik Batala Honzík Prokš
Filip Honěk Dominik Sabo
Filip Kosař Marek Šauer
Honza Měch František Průša
Adam Bleha Richard Štráchal
Šimon Cimala Bruno Vinš
Jonáš Rogan Vítek Vrzák

PROSÍM O POTVRZENÍ !

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

17.4.2018 S.

mapy.cz/zakladni?x=14.3706458&y=50.0948776&z=17&source=firm&id=1968609&q=Cukrovarnick%C3%A1%2062

.....................................................................................................................................................

21.04.2018 SK Střešovice x Čechie Uhříněves (31:20, ale to nám neva)

Pozor ZMĚNA !!!

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Zličín - sobota 21.4.2018 od 9.00
... sraz v 8:15 v šatně - hřiště Uhříněves

   
Max Gorb Matyáš Kárník
Daniel Střižík Marek Cink
Jan Ečer Jan Kubíček
Tomáš Kuna Sebastian Lepushkin
Pavel Matyáš Alex Ryvola
Marek Šauer Matouš Valocký
Lukáš Horák Tomáš Kaněra
Jiří Kučera Peter Polák
Jan Prokš Štěpán Erben

PROSÍM O POTVRZENÍ (sms vedoucí mladší přípravky nebo osobně ve čtvrtek na tréninku)!!

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky a vlastní míč vel.3

17.4.2018 S.

ZRUŠENO !

TURNAJ Jiřího Maška RADONICE - sobota 21.4.2018

Začátek: 8:00

Předpokládaný konec: 12:30

S sebou: klubové oblečení, pití, svačinka, kopačky, startovné cca 250 Kč

16.4.2018 S.

.......................................................................................................................................................................

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Hrdlořezy - neděle 15.4.2018 od 17.00
... sraz v 16:15 na hřišti Uhříněves

NOMINACE  
Adam Bleha Šimon Cimala
Max Gorb Matyáš Kárník
Matyáš Nekula Samuel Nekula
Jonáš Rogan Ríša Štráchal
Vítek Vrzák Lukáš Čechal
Tomáš Haška Max Janů
Honza Měch František Průša
Jirka Kučera
Tadeáš Hejna
Dominik Sabo
 

PROSÍM O POTVRZENÍ (sms vedoucí mladší přípravky nebo osobně ve čtvrtek na tréninku)!!

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. Dukla ženy - sobota 14.4.2018 od 9.00
... sraz v 8:15 na hřišti Uhříněves

  NOMINACE ZÁPASU  
Adam Bleha Honzík Prokš
Jonáš Rogan Honzík Měch
Richard Štráchal Matyáš Pavel
Bruno Vinš František Průša
Lukáš Čechal Alex Ryvola
Marek Cink Marek Šauer
Kuba Gašparík Matouš Valocký
Filip Kosař Lukáš Horák
Ivan Kuprin Jirka Kučera

PROSÍM O POTVRZENÍ (sms vedoucí mladší přípravky nebo osobně ve čtvrtek na tréninku)!!

Krásná výhra 33:26 proti FC Řepy

Záznamy: 1 - 10 ze 12
1 | 2 >>

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  vs. ŘEPY - sobota 7.4.2018 od 9.30
... sraz v 8:45 na hřišti Uhříněves


Nominace

Pumy

Tygři

Cimala Šimon Batala Dominik
Rogan Jonáš Tadeáš Hejna
Štráchal Richard Marek Šauer
Čechal Lukáš Gorb Max
Vinš Bruno Bleha Adam
Měch Jan Kárník Matyáš
Průša Fanda Nekula Matyáš
Bartoš Tobiáš Nekula Samuel
Cink Marek Kosař Filip
Honza Prokš

PROSÍM O POTVRZENÍ (sms vedoucí mladší přípravky nebo osobně ve čtvrtek na tréninku)!!

Dresscode: klubové oblečení,

S sebou: chrániče, kopačky na UMT

3.4.2018 S.

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY H3G + H3E

s účinností od dnešního dne byly sloučeny webové stránky Mladší přípravky!

Kontaktní osoba vedoucí mladší přípravky: Svatka Prokšová

27.3.2018

RODIČOVSKÁ SCHŮZKA dne 3. 4. 2018 v 18:00

Dobrý den milí rodiče,
prosíme o Vaši účast na rodičovské schůzi, která se bude konat hned po Velikonocích, tj. 3.4.2018 v 18h po tréninku.
Děkujeme!

25.3.2018 S.

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ - JARO 2018

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ TÝM HŘIŠTĚ
SO 07.04.2018, 09:30 Uhříněves Řepy H3G Uhříněves UMT
SO 14.04.2018, 09.00 Uhříněves Dukla ženy H3E Uhříněves UMT
NE 15.04.2018, 17.00 Uhříněves Hrdlořezy H3G Uhříněves UMT
SO 21.04.2018, 15:00 Střešovice Uhříněves H3G Střešovice UMT
SO 21.04.2018, 09:00 Uhříněves Zličín H3E Uhříněves UMT
PÁ 27.04.2018, 18:00 Třeboradice Uhříněves H3G Třeboradice UMT
SO 28.04.2018, 09:00 Uhříněves 1999 Praha H3E Uhříněves UMT
SO 05.05.2018, 09:00 Uhříněves Čakovice H3E Uhříněves UMT
NE 06.05.2018, 15:15 Praga Uhříněves H3G Praga T
PÁ 11.05.2018, 16:30 Kbely Uhříněves H3E Kbely T
SO 12.05.2018, 10:30 Uhříněves Barrandov H3G Uhříněves UMT
SO 19.05.2018, 09:00 Zbraslav Uhříněves H3E Zbraslav T
NE 20.05.2018, 17.00 Hrdlořezy Uhříněves H3G Hrdlořezy T
NE 27.05.2018, 09:45 Zličín Uhříněves H3E Zličín T
NE 27.05.2018, 10:30 Lipence    Uhříněves H3G Lipence T
PÁ 01.06.2018, 17:30 Uhříněves Třeboradice H3G Uhříněves UMT
SO 02.06.2018, 09:00 Junior Uhříněves H3E V Úžlabině UMT
PÁ 08.06.2018, 17:00 Čakovice Uhříněves H3E Čakovice T
PÁ 15.06.2018, 16:30 Uhříněves Kbely H3E Uhříněves UMT

Nominace bude zveřejněna vždy týden před utkáním!

Změny vyhrazeny

27.3.2018 S.

SOUSTŘEDĚNÍ 2018 - ZDUCHOVICE

... ročník 2008, 2009, 2010

Termín:

13. 8. 2018 - 17. 8. 2018

Místo:

Resort Zduchovice, Kamýk nad Vltavou

Stravování:

plná penze, pitný režim po celý den

Doprava:

autobusem, Uhříněves hřiště

Bližší info:

www.resort-zduchovice.cz

 

Přihláška: Přihláška.docx (11,3 kB)

... přihlášku, prosím, předejte v úterý 27.3.2018 (od 16.30 do 18.00 na hřišti nebo v náhradním termínu po dohodě)

Bezinfekčnost: Bezinfekčnost.docx (19,4 kB)

Lékařské potvrzení: Lékař - děti.pdf (169 kB)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ztráty a nálezy

 

5.4.2018 M