2009/2010

Mladší přípravka (ročník 2002 - 2003 - 2004)

Neděle 2. května 2010  16:00 zápas Uhříněves proti Kačerovu B  7:3 (3:3)

Nastoupil proti nám soupeř s větším počtem hráčů na střídačce a s výškovou převahou. My jsme však měli skvělý tým vedený kapitánem Míšou Vaňkem.
První půli jsme se chvíli trápili, soupeř dal z rohu první gól zápasu a vedl 1:0. Pak přišla naše chvíle. Míša Vaněk několikrát utekl s balónem a bylo to 1:1, 2:1 a 3:1.  :-)
Soupeř nám ale nic nedaroval zadarmo, vzmužil se a do přestávky vyrovnal na 3:3.

Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s nadějí na vítězství. Bojovali jsme, co nám síly stačily a ubránili naši branku nedotčenou. Naopak jsme soupeřovi nějaké góly přidali, asi nejkrásnější byl poslední gól, když si Míša V. s přehledem přehodil brankáře a míč doputoval do prázdné branky.
Byly tam i jiné krásné akce, kdy Míša nahrál Cábovi před prázdnou bránu, ale ten to nedoběhl. Mára krásně zabojoval, ale srazil se s brankářem, který se zvedl první a míč ještě stačil chytit. Míša Příhoda měl taky skoro gól na kopačce, ale tentokrát to nevyšlo. Bylo ale vidět, že kluci na trénincích makají, že už si dokáží nahrát, což na podzim vidět nebylo. :-)
Jonáš, Maxík a Maty v obraně, Andreas v brance, to byl náš obranný val, který se soupeřovi v druhé půli nepodařilo překonat. Andreas ukázkově křičel, když se chystal na míč. Jirka na pravém křídle si dnes také odmakal své. Míšu Vaňka nemusíme vyzdvihovat, sedm gólů hovoří za vše. Musíme pochválit všechny hráče za bojovnost a předvedený výkon.

Uhříněves : Sparta Krč 1:0

Děkujeme všem klukům, kteří se zúčastnili nedělního zápasu proti Spartě Krč.
Andreas zaklel naší branku (pravděpodobně díky usilovnému držení palců kluků na střídačce) a Míšovi Vaňkovi se povedl krásný přímý kop rovnou do soupeřovy branky. Byl to souboj nervů, ve kterém jsme vyhráli 1:0. Děkujeme všem, kteří nám drželi palce.