MISTROVSKÁ UTKÁNÍ - Podzim 2018

Datum a čas Domácí Hosté Hřiště/Stadion Kód
NE 02.09.2018 16:45 Libuš Uhříněves LIBUŠ UMT - MALÁ H3G
07.09.2018 17:00 Uhříněves Újezd nad Lesy UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 09.09.2018 15:00 Uhříněves Klánovice UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 15.09.2018 09:00 Uhříněves Dolní Počernice UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 16.09.2018 11:30 Chodov Uhříněves CHODOV T. H3G
21.09.2018 17:00 Uhříněves Slavia - dívky UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 22.09.2018 9:00  Junior Uhříněves V ÚŽLABINĚ UMT. H3E
ČT 27.09.2018 17:00 Uhříněves Štěrboholy UHŘÍNĚVES UMT H3G
28.09.2018 09:00 Uhříněves Hrdlořezy UHŘÍNĚVES UMT H3E
SO 06.10.2018 08:30 Hostivař Uhříněves HOSTIVAŘ T. H3G
SO 06.10.2018 11:00 1999 Praha Uhříněves STODŮLKY T. H3E
12.10.2018 16:00 Uhříněves Újezd P4 UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 13.10.2018 09:00 Uhříněves Ďáblice UHŘÍNĚVES UMT H3E
PO 15.10.2018 16:45 Královice Uhříněves KRÁLOVICE T. H3G
NE 21.10.2018 13:30 Kolovraty Uhříněves KOLOVRATY UMT. H3E
ÚT 23.10.2018 17:00 Uhříněves Praga UHŘÍNĚVES UMT H3E
ČT 25.10.2018 17:00 Uhříněves Cholupice UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 03.11.2018 08:30 Modřany Uhříněves MODŘANY T. H3G
NE 04.11.2018 12:00 Hostivař Uhříněves HOSTIVAŘ T. H3E
SO 10.11.2018 9:00 Uhříněves Dubeč UHŘÍNĚVES UMT H3G

Nominace bude zveřejněna vždy týden před utkáním!

Změny vyhrazeny

20.8.2018 S.

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ - JARO 2018

DATUM DOMÁCÍ HOSTÉ TÝM HŘIŠTĚ
SO 07.04.2018, 09:30 Uhříněves Řepy H3G Uhříněves UMT
SO 14.04.2018, 09.00 Uhříněves Dukla ženy H3E Uhříněves UMT
NE 15.04.2018, 17.00 Uhříněves Hrdlořezy H3G Uhříněves UMT
SO 21.04.2018, 15:00 Střešovice Uhříněves H3G Střešovice UMT
SO 21.04.2018, 09:00 Uhříněves Zličín H3E Uhříněves UMT
PÁ 27.04.2018, 18:00 Třeboradice Uhříněves H3G Třeboradice UMT
SO 28.04.2018, 09:00 Uhříněves 1999 Praha H3E Uhříněves UMT
SO 05.05.2018, 09:00 Uhříněves Čakovice H3E Uhříněves UMT
NE 06.05.2018, 15:15 Praga Uhříněves H3G Praga T
PÁ 11.05.2018, 16:30 Kbely Uhříněves H3E Kbely T
SO 12.05.2018, 10:30 Uhříněves Barrandov H3G Uhříněves UMT
SO 19.05.2018, 09:00 Zbraslav Uhříněves H3E Zbraslav T
NE 20.05.2018, 17.00 Hrdlořezy Uhříněves H3G Hrdlořezy T
NE 27.05.2018, 09:45 Zličín Uhříněves H3E Zličín T
NE 27.05.2018, 10:30 Lipence    Uhříněves H3G Lipence T
PÁ 01.06.2018, 17:30 Uhříněves Třeboradice H3G Uhříněves UMT
SO 02.06.2018, 09:00 Junior Uhříněves H3E V Úžlabině UMT
PÁ 08.06.2018, 17:00 Čakovice Uhříněves H3E Čakovice T
PÁ 15.06.2018, 16:30 Uhříněves Kbely H3E Uhříněves UMT

Nominace bude zveřejněna vždy týden před utkáním!

Změny vyhrazeny

27.3.2018 S.