2014/2015

ahoj pánové a klučíčkové a bejci a já nevím jak jsem vám to kolikrát ještě říkal :)

 

Chtěl jsem vám všem poděkovat za ty roky s Vámi strávené při tréninkových jednotkách, zápasech a soustředěních....zažili jsme toho spolu spoustu, někdy vztekání a dřina ale zvětšiny radost nad povedenou prací, nad výhrami a nebo nad vymýšlení různých variant fotbalové činnosti, fintiček, kliček, střel, blbůstel a v neposlední řadě i v tom našem společném hecování a srandičkování :)

Takže: FILIPE, MATY, CÁBO, JONY, REXIKU, PEPO, UHLÍČKO, MÁRO, SOVIČKO, ARTURE, JOKERE, VIKTORE, TÁĎO, ŠTOFY, PICÍNE, LUKY....(doufám že jsem na nikoho nezpoměl)

PŘEJU VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDARU VE VAŠEM FOTBALOVÉM I BĚŽNÉM ŽIVOTĚ. DOUFÁM ŽE NEZAPOMENETE TU TROŠIČKU FOTBALU CO SE MI VÁM SNAD POVEDLO DÁT. MĚLI BY JSTE VĚDĚT ŽE VY JSTE MI TOHO DALI HODNĚ  A NIKDY NA TO NEZAPOMENU!!! :)

Bejci děkuju vám...

užijte si prázdniny :)

ps: moje telefoní číslo máte a i email taky...kdykoliv napiště nebo zavolojte rád vám poradím pokud budu umět nebo jen tak na pokec :)

 

 

Jirka Bednář 30.6 2015

 

TRÉNINKY lISTOPAD / PROSINEC 2014

 

Pondělí 16:30 - 17:45 venku (UMT - Uhříněves)

Středa 16:30 - 18:00 hala "Lidový dům"

 

Jirka

 

Mistrák venku v sobotu 13.9 2014 od 10:30 na hřišti Újezd na Lesy

 

Sraz v 9:45 na hřišti v Újezdě nad Lesy, Čentická ul.

 

nominace: Cába, Arsenyi, rexik, Maty, Michal Kazda, Michal Čermák, Tadeáš Kadlec, Houska, Mařena, Filous, Sovička, Vojta, Pepino

 

Jirka

 

Mistrák v neděli 7.9 od 13:00 doma v Uhříněvsi

 

Ahoj pánové,

v neděli se hraje první mistrák podzimní sezóny. Hrajeme doma od 13:00 s Cholupicemi. Sraz je ve 12:15.


Nominace: Cába, Filip, Rex, Maty, Mařena, Sovička, Vojta, pepíno, Nikita, Joker, Tadeáš a Štofy, Houska, Bugs Bunny, Michal Kazda

Přijďte všichni a ukažte všem vaší bojovnou náladu a síly nabrané na soustředění :)

 

 

Jirka a Tomáš

 

soustředění 2014

Ahoj pánové,

Chtěli jsme vám a celé vaší partě poděkovat za super chování a přístup jak na tréninkových jednotkách tak mimo ně. Opět s vámi byla zábava a sranda a jsme rádi že až na jedinou malinkou chybičku proběho vše v klidu a týmovém duchu.

V neděli 7.9 2014 nás čeká první mistrák této sezony a oba s Tomem věříme že jste připraveni utkání zvládnout výherně....nicméně to bude chtít velkou dávku síly a bojovnosti a hlavně pořádný kus té vaší "partičky". Ve spoustě věcí už jako tým fungujete  a to je potřeba si  vzít i na hřiště :)

V příštím týdnu jsme s Tomem oba na dovolené takže tréninky za nás budou zaskakovat Mirda Kříž a Pavel " Pinky", budeme rádi když na vás neuslyšíme žádné stížnosti ohledně vašeho chování.

V průběhu tádne sem umístím nominaci na neděli, ale vzhledem k tomu kolik nás je vás prosím aby jste přišli naprosto všichni...ze starší přípravky by nás po dohodě s Pinkym měli doplnit Tadeáš, Štófy, Picka, Bugs Bunny...

 

Jirka