Ondrášovka CUP, Nespeky, středa 12.9.2018

Nominace: Filip Kosař, František Průša, Filip Honěk, Tobiáš Bartoš, Marek Šauer, Honzík Měch, Jirka Kučera, Dominik Šourek

S sebou: kopačky/turfy, chrániče, pití, klubové oblečení

Sraz: 8.30 , Nespeky hřiště

Prosím o potvrzení účasti na tel. číslo 606 724 171.

6.9.2018 K

Ondrášovka CUP, Nespeky, čtvrtek 13.9.2018

Nominace: Šimon Cimala, Richard Štráchal, Lukáš Čechal, Jonáš Rogan, Rudy Valeška, Vítek Vrzák, Adam Bleha, Bruno Vinš, Max Gorb

S sebou: kopačky/turfy, chráničen, pití, klubové oblečení

Sraz: 8.30 Nespeky hřiště

Prosím o potvrzení účasti na tel. 606 724 171.

6.9.2018 K

WHATSAPP

... zřídila jsem v této aplikaci skupinu všech rodičů, kterých se týkají informace pro starší přípravku!
 
Prosím, kdo nebyl do skupiny zahrnut, informujte mě, ráda Vás přidám :-)
 
5.9.2018 K

PŘÍSPĚVKY sezona podzim 2018

Termín úhrady do 30. září 2018

PLATBA:

  • BEZHOTOVOSTNĚ:   3915268551/2010   VS: rodné číslo, a do poznámky uveďte jméno dítěte
  • ... v případě žádosti o úhradu zdravotní pojišťovnou nebo zaměstnavatelem z jim zřízených fondů prosím, informujte mě dříve než platbu uhradíte! Pro tento případ je stanoven zvláštní postup.

6.9.2018 K

PROGRAM ZÁŘÍ 2018

DEN DATUM ČAS MÍSTO
úterý 04.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
čtvrtek 06.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
sobota 08.09.2018 09.00 utkání Cholupice/utkání Újezd (doma)
úterý 11.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
středa 12.09.2018   Ondrášovka cup
čtvrtek 13.09.2018 08.00/17.00 U10 Ondrášovka cup/trénink Uhříněves
pátek 14.09.2018 18.30 utkání Kyje (venku)
sobota 15.09.2018 14.00 utkání Modřany (venku)
úterý 18.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
čtvrtek 20.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
sobota 22.09.2018 09.00 utkání Dubeč/Praga (doma)
úterý 25.09.2018 17.00 trénink Uhříněves
čtvrtek 27.09.2018 17.00 utkání Královice/Klánovice (venku)

 

25.8.2018 K

Uhříněves : Cholupice, sobota 8.9.2018 v 9.00

Nominace: Šimon Cimala, Richard Štráchal, Lukáš Čechal, Jonáš Rogan, Rudy Valeška, Vítek Vrzák, Adam Bleha, Bruno Vinš, Max Gorb

S sebou: kopačky/turfy, chrániče, pití, klubové oblečení

Sraz: v šatně 8.15

5.9.2018 K

Uhříněves : Újezd P4, sobota 8.9.2018 v 9.00

Nominace: Jonáš Rojíček, Adrian Šišulák, Dominik Batala, Hugo Harvan, Matyáš Jůza, Petr Stárka, Roman Šimek, David Čechal, Lukáš Hora, Tadeáš Bartoš

S sebou: kopačky/turfy, chrániče, pití, klubové oblečení

Sraz: v šatně 8.15

5.9.2018 K

Vítáme Vás v nové sezóně :-)

Seznam fotbalistů, kteří přecházejí do mladších žáků: Bartoš Tadeáš, Čechal David, Ferina Jáchym, Gašparík Jan, Hora Lukáš, Jůza Matyáš, Rathouský Lukáš, Stárka Petr, Šimek Roman, Yiapanas Karolina Maria

... pro rodiče výše uvedených platí odkaz mladší žáci, kde naleznete termíny tréninků, turnajů, mistrovských utkání apod.
 
25.8.2018 K