Ve středu 6. června se v Ďoličku konají hned 3 akce

Dětský den, Utkání legend a Memoriál Lukáše Přibyla v jeden den.

Ve středu 6. června se v Ďoličku konají hned 3 akce
Nejbližší středa 6. června bude v Ďolíčku opravdu nabitá, budou se zde konat hned tři akce! Přečtěte si jejich přesný časový harmonogram a důležité informace.
Brány stadionu se otevřou ve 14:00 a začne se Dětským dnem. Pro malé i velké návštěvníky bude připravené zábavné vystoupení a řada atrakcí (skákací hrad, biatlonová střelnice, šlapací autodráha, balónky, malování na obličej, fotbalpool, fotbalová klec, atd.). Program Dětského dne končí v 15:30 (atrakce budou přístupné i poté). Až do konce Dětského dne (do 15:30) se v Ďolíčku nesmí kouřit a nebudou se prodávat alkoholické nápoje. Dětský den se koná za podpory Městské části Praha 10.
V 15:30 se na hřišti bude hrát Utkání legend mezi celky Karla Dobiaše a Jozefa Adamce. Tato akce už nespadá do Dětského dne, takže od 15:30 už se v Ďolíčku mohou prodávat alkoholické nápoje (a dobrá klobása se tedy už dá zapít zlatavým mokem).
Legendy jako Panenka, Čapkovič, Zelenský či Vízek ukážou své umění v zápase na 2 x 30 minut. Po nich přijde na řadu třetí středeční akce. V 16:45 začne Memoriál Lukáše Přibyla, který obstará utkání mezi Real Top Praha (celek složený z umělců a ještě nedávno hrajících fotbalistů) a Los Hokejos (tým složený z hráčů NHL a top evropských soutěží).
Vstup na všechny středeční akce je ZDARMA.

 

V pondělí 11.6.2018 od 17-ti do 18-ti hodin nábor
v STC Uhříněves.