Mladší přípravka

Realizační tým

Trenéři:
Tomáš Kaněra, Marián Nekula, Vláďa Kučera, Lukáš Šimka, Martin Kovařík

Vedoucí a správce stránek:
Svatka Prokšová
Tel: 777 880 538
email: svatka.slukova@seznam.cz

LETNÍ FOTBALOVÁ SEZÓNA 2018/2019

ROZPIS TRÉNINKŮ
ÚTERÝ HŘIŠTĚ UHŘÍNĚVES všichni 17:00 - 18:30
ČTVRTEK HŘIŠTĚ UHŘÍNĚVES všichni 17:00 - 18:30

 

PLÁN MLADŠÍ PŘÍPRAVKY NA ČERVEN 2019

DEN DATUM ČAS MÍSTO SOUPEŘ HŘIŠTĚ SOUTĚŽ 
SO 1.6.2019 9:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 2.6.2019 17:00 Čechie Uhříněves Libuš UHŘÍNĚVES UMT H3G
PO 3.6.2019 17:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3G
ÚT 4.6.2019 17:00 Čechie Uhříněves Junior H3E
ČT 6.6.2019 17:00 - 18:30 TRÉNINK
ÚT 11.6.2019 17:00 - 18:30 TRÉNINK ale také přátelské utkání
s Kobylisy od 18:00-19:00
nominace bude vybrána dle účasti na tréninku, jedná se o 1HP
ČT 13.6.2019 17:00-18:30 TRÉNINK
SO 15.6.2019 DOKOPNÁ - všichni jste srdečně zváni / uzavírání hřiště

Rozpis zápasů

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště

Kód

22.03.2019 17:00 FK Klánovice Čechie Uhříněves KLÁNOVICE UMT. 60x48 H3G
SO 30.03.2019 11:00 Čechie Uhříněves Chodov UHŘÍNĚVES UMT H3G
ČT 04.04.2019 17:45 Slavia - dívky Čechie Uhříněves SLAVIA PRAHA UMT H3G
05.04.2019 17:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves ÚJEZD NAD LESY T. H3E
ST 10.04.2019 17:00 Viktoria Štěrboholy Čechie Uhříněves ŠTĚRBOHOLY T. H3G
NE 14.04.2019 13:30 Sokol D. Počernice Čechie Uhříněves DOLNÍ POČERNICE T1. H3E
26.04.2019 17:00 SK Újezd P4 Čechie Uhříněves ÚJEZD PRAHA 4 UMT. H3G
NE 28.04.2019 11:00 Spartak Hrdlořezy Čechie Uhříněves HRDLOŘEZY T. H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves 1999 Praha UHŘÍNĚVES UMT H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Královice UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 11.05.2019 13:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves ĎÁBLICE UMT. H3E
NE 12.05.2019 17:00 Sokol Cholupice Čechie Uhříněves CHOLUPICE T. H3G
17.05.2019 17:00 Čechie Uhříněves Modřany UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 18.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty UHŘÍNĚVES UMT H3E
24.05.2019 17:00 Praga Čechie Uhříněves PRAGA UMT (Podv.mlýn) H3E
SO 25.05.2019 09:00 Čechie Dubeč Čechie Uhříněves DUBEČ T. H3G
SO 01.06.2019 09:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 02.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Libuš UHŘÍNĚVES UMT H3G
PO 03.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3G
ÚT 04.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Junior UHŘÍNĚVES UMT H3E

Nominace bude zveřejněna vždy pár dní před utkáním!

 

Aktuality

Fotogalerie