Mladší přípravka

Realizační tým

Trenéři:
Tomáš Kaněra, Marián Nekula, Vláďa Kučera, Lukáš Šimka, Martin Kovařík

Vedoucí a správce stránek:
Svatka Prokšová
Tel: 777 880 538
email: svatka.slukova@seznam.cz

LETNÍ FOTBALOVÁ SEZÓNA 2018/2019

ROZPIS TRÉNINKŮ
ÚTERÝ HŘIŠTĚ UHŘÍNĚVES všichni 17:00 - 18:30
ČTVRTEK HŘIŠTĚ UHŘÍNĚVES všichni 17:00 - 18:30

 

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  mladší přípravky X PRAGA 

Pátek 24.5.2019 od 17:00

Sraz: 16:15
Ke hřišti je možné dojet i autem a je tam i malé parkoviště (ze Sokolovské projedete ulicí Kovářská, před atletickým stadionem zahnete doprava do Kovanecké, v přiloženém plánku zeleně).

S sebou: chrániče, kopačky, pití

Nominace:

Denis Benda
Dominik Proch
Vendula Čunková
Matias Le Fichoux
Jakub Gašparik
Jan Miška
Tadeáš Hejna
Dominik Sabo
Jan Prokš
Lukáš Horák
Kristián Kanjuka
Jan Měch
Tomáš Kaněra
Alex Ryvola
Jan Kubíček
Jiří Kučera
Matouš Valocký
Tomáš Kuna
Filip Kosař
Ondřej Šimka

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ  mladší přípravky X Čechie Dubeč

Sobota 25.5.2019 od 9:00

Sraz: 8:15 na adrese Městská 444, Praha 10

S sebou: chrániče, kopačky, pití

Nominace:

Matias Le Fichoux
Marek Šauer
Peter Polak
Honza Prokš
Alex Ryvola
Dominik Sabo
Tadeáš Hejna
Dominik Proch
Jirka Kučera

Rozpis zápasů

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště

Kód

22.03.2019 17:00 FK Klánovice Čechie Uhříněves KLÁNOVICE UMT. 60x48 H3G
SO 30.03.2019 11:00 Čechie Uhříněves Chodov UHŘÍNĚVES UMT H3G
ČT 04.04.2019 17:45 Slavia - dívky Čechie Uhříněves SLAVIA PRAHA UMT H3G
05.04.2019 17:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves ÚJEZD NAD LESY T. H3E
ST 10.04.2019 17:00 Viktoria Štěrboholy Čechie Uhříněves ŠTĚRBOHOLY T. H3G
NE 14.04.2019 13:30 Sokol D. Počernice Čechie Uhříněves DOLNÍ POČERNICE T1. H3E
26.04.2019 17:00 SK Újezd P4 Čechie Uhříněves ÚJEZD PRAHA 4 UMT. H3G
NE 28.04.2019 11:00 Spartak Hrdlořezy Čechie Uhříněves HRDLOŘEZY T. H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves 1999 Praha UHŘÍNĚVES UMT H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Královice UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 11.05.2019 13:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves ĎÁBLICE UMT. H3E
NE 12.05.2019 17:00 Sokol Cholupice Čechie Uhříněves CHOLUPICE T. H3G
17.05.2019 17:00 Čechie Uhříněves Modřany UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 18.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty UHŘÍNĚVES UMT H3E
24.05.2019 17:00 Praga Čechie Uhříněves PRAGA UMT (Podv.mlýn) H3E
SO 25.05.2019 09:00 Čechie Dubeč Čechie Uhříněves DUBEČ T. H3G
SO 01.06.2019 09:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 02.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Libuš UHŘÍNĚVES UMT H3G
PO 03.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3G
ÚT 04.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Junior UHŘÍNĚVES UMT H3E

Nominace bude zveřejněna vždy pár dní před utkáním!

 

Aktuality

Fotogalerie