Mladší přípravka

Realizační tým

Trenéři:
Tomáš Kaněra, Marián Nekula, Vláďa Kučera, Lukáš Šimka, Martin Kovařík

Vedoucí a správce stránek:
Svatka Prokšová
Tel: 777 880 538
email: svatka.slukova@seznam.cz

ZIMNÍ FOTBALOVÁ SEZÓNA 2018/2019

ROZPIS TRÉNINKŮ
ÚTERÝ LIDOVÝ DŮM - tělocvična 1.skupina 16:30 - 17:45
ÚTERÝ LIDOVÝ DŮM - tělocvična 2.skupina 17:45 - 19:00
ČTVRTEK HŘIŠTĚ UHŘÍNĚVES - UMT všichni 17:00 - 18:30

 

Následující mistrovský zápas

Klánovice - Čechie Uhříněves

Datum: pátek 22.3.
Místo: V Jehličině 391, 190 14, Praha 9 - Klánovice
Sraz: 16:20 na hřišti v Klánovicích

Nominace:

Tadeáš Hejna
Jirka Kučera
Dominik Sabo
Honza Prokš
Marek Šauer
Matias Le Fichoux
Péťa Polák
Honza Měch
Tom Kaněra

Rozpis zápasů

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště

Kód

22.03.2019 17:00 FK Klánovice Čechie Uhříněves KLÁNOVICE UMT. 60x48 H3G
SO 30.03.2019 11:00 Čechie Uhříněves Chodov UHŘÍNĚVES UMT H3G
ČT 04.04.2019 17:45 Slavia - dívky Čechie Uhříněves SLAVIA PRAHA UMT H3G
05.04.2019 17:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves ÚJEZD NAD LESY T. H3E
ST 10.04.2019 17:00 Viktoria Štěrboholy Čechie Uhříněves ŠTĚRBOHOLY T. H3G
NE 14.04.2019 13:30 Sokol D. Počernice Čechie Uhříněves DOLNÍ POČERNICE T1. H3E
26.04.2019 17:00 SK Újezd P4 Čechie Uhříněves ÚJEZD PRAHA 4 UMT. H3G
NE 28.04.2019 11:00 Spartak Hrdlořezy Čechie Uhříněves HRDLOŘEZY T. H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves 1999 Praha UHŘÍNĚVES UMT H3E
SO 04.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Královice UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 11.05.2019 13:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves ĎÁBLICE UMT. H3E
NE 12.05.2019 17:00 Sokol Cholupice Čechie Uhříněves CHOLUPICE T. H3G
17.05.2019 17:00 Čechie Uhříněves Modřany UHŘÍNĚVES UMT H3G
SO 18.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty UHŘÍNĚVES UMT H3E
24.05.2019 17:00 Praga Čechie Uhříněves PRAGA UMT (Podv.mlýn) H3E
SO 25.05.2019 09:00 Čechie Dubeč Čechie Uhříněves DUBEČ T. H3G
SO 01.06.2019 09:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3E
NE 02.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Libuš UHŘÍNĚVES UMT H3G
PO 03.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař UHŘÍNĚVES UMT H3G
ČT 06.06.2019 17:00 Čechie Uhříněves Junior UHŘÍNĚVES UMT H3E

Nominace bude zveřejněna vždy pár dní před utkáním!

 

Aktuality

Fotogalerie