Starší přípravka

Realizační tým

TRENÉŘI

Štráchal Jiří
tel.: 732 433 825

Cimala Martin
tel.: 724 560 090

Stádník Dušan
tel.: 607 727 683

VEDOUCÍ A SPRÁVCE STRÁNEK

Bartošová Karolína

tel.: 606 724 171, e-mail: karolina.bartosova@skuhrineves.cz

SOUSTŘEDĚNÍ starší přípravky - Zduchovice

Všechny potřebné informace o soustředění najdete ZDE >>

PŘÍSPĚVKY sezona jaro 2019

Termín úhrady do 28. února 2019

PLATBA:

  • BEZHOTOVOSTNĚ:   3915268551/2010   VS: rodné číslo, a do poznámky uveďte jméno dítěte
  • jednotlivci 2.700 Kč, sourozenci 4.500 Kč
  • ... v případě žádosti o úhradu zdravotní pojišťovnou nebo zaměstnavatelem z jim zřízených fondů prosím, informujte mě dříve než platbu uhradíte! Pro tento případ je stanoven zvláštní postup.

TRÉNINKY od 5. března 2019

DEN ČAS PROGRAM
ÚTERÝ 17.00 hřiště Uhříněves
ČTVRTEK 17.00 thřiště Uhříněves

... změny vyhrazeny!!!

 

Program březen 2019

DEN

DATUM

ČAS

MÍSTO - AKTIVITA

sobota 02.03.2019 od 10.50 Zimní liga Kolovraty (Újezd n. Lesy)
úterý 05.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
čtvrtek 07.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
sobota 09.03.2019 od 08.30 Zimní liga Kolovraty (Union Vršovice)
úterý 12.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
čtvrtek 14.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
úterý 19.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
čtvrtek 21.03.2019 od 17.00 Lidový dům - trénink
pátek 22.03.2019 od 17.00 MU Újezd P4 - venku
sobota 23.03.2019 od 11.30 Sokol Cholupice - venku
úterý 26.03.2019 od 17.00 UMT Uhříněves - trénink
čtvrtek 28.03.2019 od 17.00 Lidový dům - trénink
sobota 30.03.2019 od 08.15 TJ Kyje / SK Modřany
TĚLOCVIČNA - přesun tréninků z tělocvičny na venkovní hřiště bude upřesněno dle počasí

Rozpis zápasů

Mistrovská utkání - jaro 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

Kód

22.03.2019 17:30 SK Újezd P4 Čechie Uhříněves -- : -- ÚJEZD PRAHA 4 UMT. G3I
SO 23.03.2019 12:00 Sokol Cholupice Čechie Uhříněves -- : -- CHOLUPICE T. G3G
SO 30.03.2019 09:00 Čechie Uhříněves Modřany -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3G
SO 30.03.2019 09:00 Čechie Uhříněves Kyje -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3I
05.04.2019 18:30 Praga Čechie Uhříněves -- : -- PRAGA UMT (Podv.mlýn) G3I
SO 06.04.2019 09:00 Čechie Dubeč Čechie Uhříněves -- : -- DUBEČ T. G3G
SO 13.04.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Královice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3G
SO 13.04.2019 09:00 Čechie Uhříněves FK Klánovice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3I
SO 27.04.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Lochkov -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3G
SO 27.04.2019 09:00 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3I
SO 04.05.2019 14:45 Háje JM Čechie Uhříněves -- : -- HÁJE UMT. G3I
NE 05.05.2019 17:00 VOLNO Čechie Uhříněves -- : -- volno G3G
SO 11.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves FK Řeporyje -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3G
SO 11.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Chodov -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3I
17.05.2019 17:00 Viktoria Štěrboholy Čechie Uhříněves -- : -- ŠTĚRBOHOLY T. G3I
SO 18.05.2019 15:00 Zbraslav Čechie Uhříněves -- : -- ZBRASLAV T. G3G
SO 25.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Libuš -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3G
SO 25.05.2019 09:00 Čechie Uhříněves Satalice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT G3I
SO 01.06.2019 10:00 Viktorka Žižkov Čechie Uhříněves -- : -- KORÁB UMT G3I
SO 01.06.2019 13:30 SC Radotín Čechie Uhříněves -- : -- SC RADOTÍN UMT. G3G
07.06.2019 17:30 Spoje Praha Čechie Uhříněves -- : -- SPOJE T. G3G
NE 09.06.2019 17:00 SK Hostivař Čechie Uhříněves -- : -- HOSTIVAŘ T. G3I

NOMINACE na následující utkání

... budou zveřejněny vždy s dostatečným předstihem.

Termín utkání zašlu rodičům do skupiny WhatsApp, prosím o potvrzení účasti, případně omluvu obratem!

 

Aktuality