Turnaj Městské části Praha 22

Starší žáci - fotbal

 

Konečné umístění:

1. místo: Jižní Město Chodov - fotbalový klub

2. místo:  Sportovní klub Union Vršovice

3. místo: SK Hostivař

4. místo: SK Slovan Kunratice

5. místo: SK Čechie Uhříněves "B"

6. místo: SK Čechie Uhříněves "A"

7. místo: Sportovní klub Čechie Smíchov

8. místo: Tělovýchovná jednota Junior Praha

 

Nejlepší střelec:

Petr Tyschenko z družstva SK Hostivař, 8 vstřelených branek :-)

 

11.3.2018 M

Turnaj Městské části Praha 22

Starší žáci - fotbal

 

Skupina C
o 1. – 4. místo

   

Skupina D
o 5. – 8. místo

         

Chodov

     

Uhříněves A

         

Hostivař

   

Smíchov

         

Vršovice

   

Uhříněves B

         

Kunratice

   

Junior

         
                   
 
                   

I. Kolo

 

 

 

24.2. a

25.2.2018

                   

Sobota 24.2.

10:15

Chodov

:

Kunratice

  4

:

1

C

Sobota 24.2.

12:00

Hostivař

:

Vršovice

  1

:

2

C

Pátek 9.3.

17:00

Uhříněves A

:

Uhříněves B

  2

:

2

D

Neděle 25.2.

14:45

Smíchov

:

Junior

  6

:

5

D

                   
                   

II. Kolo

 

 

 

3.3. a

4.3.2018

                   

Neděle 4.3.

18:00

Uhříněves A

:

Smíchov

  3

:

0

D

Sobota 3.3.

10:45

Junior

:

Uhříněves B

  0

:

2

D

Neděle 4.3.

9:00

Chodov

:

Hostivař

  11

:

0

C

Neděle 4.3.

10:45

Kunratice

:

Vršovice

  1

:

4

C

   

 

 

 

         
                   

III. Kolo

 

 

 

Sobota

10.3.2018

                   
 

9:00

Uhříněves A

:

Junior

  6

:

6

D

 

10:45

Smíchov

:

Uhříněves B

  0

:

3

D

 

12:30

Hostivař

:

Kunratice

  5

:

1

C

 

14:15

Vršovice

:

Chodov

 

2

:

5

C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 10.3.2018   16:00    Vyhlášení výsledků

_______________________________________________________

 

 8 týmů - 2 skupiny:

Skupina A Skupina B
Chodov Kunratice
Uhříněves A Vršovice
Smíchov Junior
Hostivař Uhříněves B

 

Základní část

                   

I. Kolo

 

 

 

Sobota

02.12.2017

                   
 

9:30

Kunratice

:

Uhříněves B

 

4

:

0

B

 

11:15

Chodov

:

Hostivař

 

4

:

0

A

 

13:00

Vršovice

:

Junior

 

6

:

1

B

 

14:45

Uhříněves A

:

Smíchov

 

5

:

1

A

                   
                   

II. Kolo

 

 

 

Sobota

20.01.2018

                   
Neděle 21.1.

15:15

Chodov

:

Uhříněves A

  0

:

1

A

Sobota 20.1.

18:30

Uhříněves B

:

Junior

  1

:

0

B

Sobota 20.1.

15:00

Smíchov

:

Hostivař

  0

:

10

A

Sobota 20.1.

16:45

Vršovice

:

Kunratice

  4

:

0

B

                   
                   

III. Kolo

 

 

 

Sobota

27.01.2018

                   
 

9:30

Uhříněves B

:

Vršovice

  0

:

0

B

 

11:15

Chodov

:

Smíchov

  11

:

2

A

 

13:00

Junior

:

Kunratice

  3

:

4

B

Středa 24.1.

17.00

Hostivař

:

Uhříněves A

  6

:

0

A