Chci hrát fotbal

Fotbalový klub SK Čechie Uhříněves rád přivítá ve svých řadách nové fotbalisty a fotbalistky!

Zájemci si mohou přijít vyzkoušet trénink. Níže jsme připravili souhrnné informace pro rodiče i hráče.

Základní informace

Kdo může začít s fotbalem: děti narozené roku 2019 a starší

Adresa areálu: Vachkova 787/37, Praha 22 - Uhříněves, 104 00

Kontaktní osoba: Tomáš Podvín - 776 663 617, tomas.podvin@skuhrineves.cz

Jak to u nás vypadá

Více o areálu Čechie Uhříněves

Všechny tréninky s výjimkou tělocvičny probíhají v našem moderním a udržovaném areálu. V něm fotbalisté a fotbalistky najdou optimální zázemí.

V areálu jsou tři travnatá hřiště, využívat se mohou také další travnaté plochy. Disponujeme rovněž kvalitní umělou trávou, dvěma volejbalovými kurty a posilovnou.

Dobře postaráno je také o návštěvníky. V areálu najdete dvě velká parkoviště, restauraci s širokou nabídkou jídel i nápojů a rovněž venkovní stoly, terasu a tribunu.

Jak probíhají tréninky a zápasy

Nejmenší děti a mladší kategorie trénují obvykle 2x týdně v areálu Čechie Uhříněves a za normální situace využívají v zimě také tělocvičnu. Starší kategorie mají obvykle 3 tréninky týdně, vše probíhá již pouze na venkovních hřištích v našem sportovním areálu.

Fotbalová sezona prakticky kopíruje školní rok. To znamená, že začíná v září a běží přibližně do půlky prosince. Po vánoční pauze se opět rozběhne v lednu a trvá do půlky či konce června. Starší kategorie začínají podzimní sezonu již během velkých letních prázdnin.

Od kategorie U8 hrají všechny týmy pražské soutěže, zápasy probíhají ve většině případů o víkendu. Soutěžní sezona trvá zpravidla od září do půlky listopadu a poté od dubna do půlky června. V zimní sezoně hrají menší děti příležitostně turnaje či přípravné zápasy.

Klubová koncepce

Všesportovní rozvoj - snažíme se u dětí budovat pozitivní vztah ke sportu, nejen fotbalu. Chceme, aby si zdravý pohyb zamilovaly a byly v dobré fyzické kondici.

Zábavné tréninky pod odborným vedením - dětem se neustále věnují kvalifikovaní trenéři. Tréninky jsou připravené tak, aby děti bavily a zároveň sportovně posouvaly.

Parta dobrých kamarádů - fotbalový tým, to je skupina kluků a holek, ale hlavně spoluhráčů. Děti vedeme k tomu, že musí táhnout za jeden provaz. Proto si najdou spoustu kamarádů.

Akce pro děti - nejen fotbal dělá dětem u nás radost. Pravidelně pořádáme zajímavé akce jako například Mikulášskou nadílku, silvestrovský fotbal či letní dokopnou.

Chci to zkusit

Pokud si chcete vyzkoušet fotbal v Čechii Uhříněves, kontaktujte klubového trenéra Tomáše Podvína nebo vyplňte nezávaznou přihlášku níže.

Kontaktní osoba: Tomáš Podvín - 776 663 617, tomas.podvin@skuhrineves.cz

Nezávazná přihláška