Mladší přípravka U9

Hlavní trenér

Tomáš Kuna
UEFA B licence
Tel.: 604 125 959
thomas.martten@gmail.com

Trenérka

Nikola Kášová
Grassroots leader

Trenér

Adam Dolanský
FAČR C licence

Tréninky

Pondělí od 17:00 do 18:30

Čtvrtek od 17:00 do 18:30

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

1. B třída, skupina H - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

PO 25.03.2024 17:00 Čechie Uhříněves Loko Vltavín Uhříněves
SO 06.04.2024 10:00 Dolní Chabry Čechie Uhříněves Dolní Chabry
SO 13.04.2024 8:30 Čechie Uhříněves Junior Praha Uhříněves
NE 21.04.2024 17:00 SK Třeboradice Čechie Uhříněves Třeboradice
SO 27.04.2024 8:30 Čechie Uhříněves Sokol Dolní Počernice Uhříněves
PA 03.05.2024 17:00 TJ Praga Čechie Uhříněves Praga
SO 11.05.2024 8:30 Čechie Uhříněves Eugen Link Uhříněves
SO 18.05.2024 11:00 Čechie Uhříněves SC Xaverov Uhříněves
NE 26.05.2024 17:00 Sokol Kolovraty Čechie Uhříněves Kolovraty
SO 01.06.2024 8:30 Čechie Uhříněves Újezd nad Lesy Uhříněves
NE 09.06.2024 13:00 SK Zbraslav Čechie Uhříněves Zbraslav

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

ČT 30.11.2023 17:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves Újezd nad Lesy
NE 17.12.2023 8:00 - 13:00 Turnaj ročník 2015 a mladší v Říčanech Říčany
SO 13.01.2024 8:00 - 13:00 Turnaj ročník 2015 a mladší v Říčanech Říčany
SO 24.02.2024 8:00 - 13:00 Turnaj ročník 2015 a mladší v Říčanech Říčany
SO 09.03.2024 14:00 - 18:00 Turnaj ročník 2015 a mladší na Zbraslavi Zbraslav
SO 16.03.2024 14:00 - 18:00 Turnaj ročník 2015 a mladší na Zbraslavi Zbraslav

1. B třída, skupina H - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

NE 03.09.2023 10:00 Loko Vltavín Čechie Uhříněves Loko Praha
SO 09.09.2023 8:30 Čechie Uhříněves Dolní Chabry Uhříněves
NE 17.09.2023 12:00 Junior Praha Čechie Uhříněves Junior - V Úžlabině
SO 23.09.2023 8:30 Čechie Uhříněves SK Třeboradice Uhříněves
NE 01.10.2023 13:15 Dolní Počernice Čechie Uhříněves Dolní Počernice
SO 07.10.2023 8:30 Čechie Uhříněves TJ Praga Uhříněves
NE 15.10.2023 11:00 Eugen Link Academy Čechie Uhříněves Nad Přehradou
NE 21.10.2023 9:00 SC Xaverov Čechie Uhříněves Xaverov
NE 29.10.2023 17:30 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty Uhříněves
SO 04.11.2023 9:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves Újezd nad Lesy
SO 11.11.2023 8:00 Čechie Uhříněves SK Zbraslav Uhříněves

Aktuality