Mladší žáci U12

Realizační tým

Hlavní trenér:
Jakub Trcka
tel.: 704 094 515
e-mail: jakub.trcka@seznam.cz

Trenéři:
Tomáš Podvín
Daniel Pajas
Lukáš Haken

Soutěž: 2. třída mladších žáků, skupina C

Výsledky, tabulku a statistiky najdete zde>>

Kalendář

Rozpis zápasů

2. třída, skupina C - jaro 2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.04.2022 13:00 Spartak Kbely Čechie Uhříněves B --:-- Kbely
SO 09.04.2022 14:30 Čechie Uhříněves B TJ Praga C --:-- Uhříněves
NE 24.04.2022 14:30 Čechie Uhříněves B Junior Praha --:-- Uhříněves
NE 01.05.2022 15:15 Dolní Počernice B Čechie Uhříněves B --:-- Dolní Počernice
NE 08.05.2022 14:30 Čechie Uhříněves B Dukla Jižní Město C --:-- Uhříněves
SO 14.05.2022 8:30 Spoje Praha Čechie Uhříněves B --:-- Spoje
NE 29.05.2022 17:30 Dolní Chabry Čechie Uhříněves B --:-- Dolní Chabry
SO 04.06.2022 13:00 Čechie Uhříněves B FA Praha --:-- Uhříněves
SO 11.06.2022 13:30 Čechie Uhříněves B ČAFC Praha B --:-- Uhříněves
NE 19.06.2022 17:00 JM Chodov Čechie Uhříněves B --:-- Chodov

Zimní příprava 2021/2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 14.11.2021 17:30 Čechie Uhříněves Junior Praha 6:7 Zimní liga / Uhříněves
SO 27.11.2021 11:00 Čechie Uhříněves Horní Měcholupy 2:1 Uhříněves
NE 05.12.2021 16:30 Čechie Uhříněves FK Křimice 2:4 Zimní liga / Uhříněves
SO 15.01.2022 9:00 Čechie Uhříněves Sokol Čestlice 1:4 Zimní liga / Uhříněves
SO 22.01.2022 9:00 Čechie Uhříněves Kunice 4:6 Zimní liga / Uhříněves
NE 30.01.2022 11:00 Čechie Uhříněves Kunice 4:4 Uhříněves
UT 08.02.2022 17:00 Čechie Uhříněves Běchovičtí Sršni 13:2 Uhříněves
UT 15.02.2022 17:00 Čechie Uhříněves Slovan Kunratice 1:3
UT 22.02.2022 17:00 Čechie Uhříněves Čestlice 9:3 Zimní liga / Uhříněves
NE 27.02.2022 10:00 Čechie Uhříněves Klecany 5:4 Uhříněves
UT 01.03.2022 17:00 Čechie Uhříněves Újezd Praha 4 12:0 Uhříněves
NE 06.03.2022 14:00 Čechie Uhříněves SK Střešovice 3:5 Uhříněves
NE 20.03.2022 14:30 Čechie Uhříněves SK Roztoky 5:3 Uhříněves
NE 27.03.2022 16:45 Čechie Uhříněves SK Poříčany 18:2 Uhříněves

*Termín zápasu a soupeř záleží na umístění v Zimní lize.

2. třída, skupina C

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 04.09.2021 17:15 Čechie Uhříněves Spartak Kbely 0:8 Uhříněves
NE 12.09.2021 16:15 Junior Praha Čechie Uhříněves 5:6 V Úžlabině
NE 19.09.2021 15:45 Čechie Uhříněves Dolní Počernice 2:20 Uhříněves
SO 25.09.2021 9:30 Dukla JM C Čechie Uhříněves 13:2 Mikulova
UT 28.09.2021 9:00 TJ Praga Čechie Uhříněves 8:4 TJ Praga
NE 03.10.2021 15:45 Čechie Uhříněves Spoje Praha 2:3 Uhříněves
SO 16.10.2021 15:30 Čechie Uhříněves Dolní Chabry 2:14 Uhříněves
SO 23.10.2021 11:00 FA Praha Čechie Uhříněves 1:7 Střížkov
PO 01.11.2021 17:00 ČAFC Praha Čechie Uhříněves 8:6 Uhříněves
NE 07.11.2021 16:30 Čechie Uhříněves JM Chodov 3:3 Uhříněves

 

Aktuality

Fotogalerie