Mladší žáci U13

Hlavní trenér

Jakub Trcka
UEFA B licence
Tel.: 704 094 515

Trenér

Daniel Pajas
UEFA C licence

Trenér

Ondřej Kovač
FAČR C licence

Vedoucí

Tomáš Podvín
UEFA B licence
Tel.: 776 663 617
tomas.podvin@skuhrineves.cz

Tréninky

Pondělí od 16:30 do 18:00

Středa od 16:30 do 18:00

Čtvrtek od 15:30 do 17:00

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

1. třída, skupina A - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 07.04.2024 12:45 Čechie Uhříněves Dukla JM 2:7 Uhříněves
SO 13.04.2024 10:30 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves 0:5 Újezd nad Lesy
NE 21.04.2024 13:00 Čechie Uhříněves Slovan Kunratice 1:7 Uhříněves
SO 27.04.2024 14:00 Viktoria Žižkov B Čechie Uhříněves 5:1 Vítkov
ST 01.05.2024 14:45 SK Hostivař Čechie Uhříněves --:-- Hostivař
NE 05.05.2024 13:00 Čechie Uhříněves FA Praha --:-- Uhříněves
NE 12.05.2024 9:00 SC Xaverov C Čechie Uhříněves --:-- Xaverov
NE 19.05.2024 17:00 Čechie Uhříněves Loko Vltavín --:-- Uhříněves
NE 26.05.2024 12:45 Union Vršovice Čechie Uhříněves --:-- Vršovice
SO 01.06.2024 14:00 ABC Braník C Čechie Uhříněves --:-- Braník
NE 09.06.2024 14:45 Čechie Uhříněves Tempo Praha D --:-- Uhříněves

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 19.11.2023 13:00 Čechie Uhříněves Sokol Cholupice 8:1 Uhříněves
NE 03.12.2023 13:45 Čechie Uhříněves Český Brod 5:9 Uhříněves
NE 14.01.2024 15:30 Čechie Uhříněves SK Hostivař 0:13 Uhříněves
NE 28.01.2024 13:15 Čechie Uhříněves Čechie Uhříněves U12 --:-- Uhříněves
NE 04.02.2024 13:30/15:30 Čechie Uhříněves Bude upřesněno (zimní liga) --:-- Uhříněves
NE 18.02.2024 9:00 Čechie Uhříněves Cembrit Beroun --:-- Uhříněves
SO 24.02.2024 8:30 Čechie Uhříněves Spartak Kbely --:-- Uhříněves
NE 03.03.2024 9:00 Turnaj ročník 2011 a mladší v Kolodějích Koloděje
NE 10.03.2024 17:00 Čechie Uhříněves Dolní Chabry --:-- Uhříněves
NE 24.03.2024 17:00 Čechie Uhříněves FC Háje JM --:-- Uhříněves

1. třída, skupina A - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.09.2023 17:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař 1:4 Uhříněves
SO 09.09.2023 15:00 Dukla Jižní Město Čechie Uhříněves 12:0 Mikulova
NE 17.09.2023 15:15 Čechie Uhříněves Újezd nad Lesy 0:2 Uhříněves
SO 23.09.2023 12:30 Slovan Kunratice Čechie Uhříněves 9:0 Kunratice
ST 27.09.2023 16:30 Čechie Uhříněves Viktorka Žižkov C 4:8 Uhříněves
SO 07.10.2023 11.00 FA Praha Čechie Uhříněves 14:2 Střížkov
NE 15.10.2023 9:30 Čechie Uhříněves SC Xaverov 0:3 Uhříněves
NE 22.10.2023 16:00 Loko Vltavín Čechie Uhříněves 3:0 Loko Praha
NE 29.10.2023 15:15 Čechie Uhříněves Union Vršovice 4:0 Uhříněves
NE 05.11.2023 17:00 Čechie Uhříněves ABC Braník C 3:9 Uhříněves
SO 11.11.2023 12:30 Tempo Praha D Čechie Uhříněves 1:3 Tempo

Aktuality