Muži B

Realizační tým

Hlavní trenéři:
Petr Veselý
Jan Hegedüs

Trenéři:
František Vitovský
Martin Kovařík

Vedoucí:
Pavel Manina
tel: 723 710 494
e-mail: pavel.manina@seznam.cz

Soutěž: 2. A třída, skupina C

Výsledky, tabulku a statistiky najdete zde>>

Kalendář

Rozpis zápasů

2. třída, skupina C - jaro 2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.04.2022 17:00 Čechie Uhříněves B Viktoria Štěrboholy B 8:0 Uhříněves
NE 10.04.2022 16:30 Čechie Dubeč B Čechie Uhříněves B 0:3 Dubeč
PO 18.04.2022 17:00 SK Nusle Čechie Uhříněves B 2:3 Nusle
NE 24.04.2022 16:30 Čechie Uhříněves B Dolní Měcholupy 5:0 Uhříněves
SO 30.04.2022 13:30 Union Vršovice B Čechie Uhříněves B 0:0 Vršovice
NE 08.05.2022 17:00 Olympia Šeberov Čechie Uhříněves B --:-- Strahov
NE 15.05.2022 14:45 TJ Praga C Čechie Uhříněves B --:-- Praga
NE 22.05.2022 17:00 Čechie Uhříněves B Sokol Benice --:-- Uhříněves
SO 28.05.2022 17:00 AFK Malešice Čechie Uhříněves B --:-- Malešice
NE 05.06.2022 17:00 Čechie Uhříněves B Sokol Stodůlky B --:-- Uhříněves

Zimní příprava 2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 22.01.2022 11:00 Čechie Uhříněves Vinoř 3:1 Uhříněves
SO 29.01.2022 11:00 Čechie Uhříněves Pečice 6:1 Uhříněves
SO 05.02.2022 11:00 Čechie Uhříněves Čakovice 3:2 Uhříněves
SO 12.02.2022 10:00 Čechie Uhříněves Hřebeč 4:3 Uhříněves
SO 19.02.2022 9:45 Čechie Uhříněves Klánovice 3:1 Uhříněves
SO 26.02.2022 10:00 Čechie Uhříněves Královice 1:3 Uhříněves
SO 05.03.2022 10:00 Čechie Uhříněves Slavoj Podolí --:-- Uhříněves
SO 12.03.2022 10:00 Čechie Uhříněves Libuš --:-- Uhříněves

2. třída, skupina C

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 14.08.2021 13:00 Čechie Uhříněves B Dukla JM B 4:0 Uhříněves
PA 20.08.2021 19:00 Viktoria Štěrboholy B Čechie Uhříněves B 0:7 Štěrboholy
SO 28.08.2021 13:00 Čechie Uhříněves B Čechie Dubeč B 8:0 Uhříněves
SO 04.09.2021 13:00 Čechie Uhříněves B SK Nusle 8:0 Uhříněves
SO 11.09.2021 10:15 Dolní Měcholupy Čechie Uhříněves B 0:2 Dolní Měcholupy
SO 18.09.2021 13:00 Čechie Uhříněves B Union Vršovice B 1:0 Uhříněves
NE 26.09.2021 16:30 Čechie Uhříněves B Olympia Šeberov 2:1 Uhříněves
ČT 07.10.2021 19:00 Čechie Uhříněves B TJ Praga C 5:2 Uhříněves
SO 09.10.2021 15:30 Sokol Benice Čechie Uhříněves B 0:2 Uhříněves
SO 16.10.2021 13:00 Čechie Uhříněves B Slavia Malešice 0:2 Uhříněves
SO 23.10.2021 14:00 Sokol Stodůlky B Čechie Uhříněves B 3:1 Stodůlky

Aktuality

Fotogalerie