Muži B

Realizační tým

Předseda: Tomáš Kaněra (tel: 777 663 462)
Trenér: Tomáš Zura (tel: 732 700 651)
Vedoucí: Tomáš Kosař (tel: 724 627 904)
Pokladník: Rudolf Valeška
Správci stránek: Tomáš Kosař, Šárka Martináková

 Tréninky

kdy:     každé úterý a čtvrtek 18:30 - 20:00 (sraz v 18:15)
kde:     hřiště SK Čechie Uhříněves

 

Rozpis zápasů + výsledky

3. třída, skupina B

Jaro 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště

SO 23.03.2019 13:00 Sokol Kolovraty "B" Čechie Uhříněves "B" -- : -- KOLOVRATY T.
NE 31.03.2019 16:30 Čechie Uhříněves "B" Slovan Kunratice "B" -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
SO 06.04.2019 10:00 Sokol Benice "B" Čechie Uhříněves "B" -- : -- UHŘÍNĚVES UMT.
NE 14.04.2019 17:00 Čechie Uhříněves "B" AFK Záběhlice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
19.04.2019 17:30 Ambassadors Čechie Uhříněves "B" -- : -- ARITMA UMT.
NE 28.04.2019 17:00 Čechie Uhříněves "B" SK Újezd P4 "C" -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 05.05.2019 17:00 TJ Sokol Běchovice Čechie Uhříněves "B" -- : -- BĚCHOVICE T.
NE 12.05.2019 17:00 Chodov "B" Čechie Uhříněves "B" -- : -- CHODOV T.
NE 19.05.2019 17:00 Čechie Uhříněves "B" Čechie Smíchov "C" -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 26.05.2019 17:00 AFK Slavia Malešice "B" Čechie Uhříněves "B" -- : -- MALEŠICE T.
NE 02.06.2019 17:00 Slavoj Koloděje Čechie Uhříněves "B" -- : -- KOLODĚJE T.
NE 09.06.2019 17:00 Viktoria Štěrboholy "B" Čechie Uhříněves "B" -- : -- ŠTĚRBOHOLY T.
SO 15.06.2019 10:00 Čechie Uhříněves "B" Sokol D. Počernice "C" -- : -- UHŘÍNĚVES UMT

Podzim 2018

ne 26.8. 17:00 1. kolo SK Čechie Uhříněves B : Sokol Kolovraty B UMT 2:2
so 1.9. 17:00 2. kolo SK Slovan Kunratice B : SK Čechie Uhříněves B tráva 5:1
ne 9.9. 17:00 3. kolo SK Čechie Uhříněves B : TJ Sokol Benice B tráva 2:0
so 15.9. 10:30 4. kolo AFK Záběhlice : SK Čechie Uhříněves B tráva 2:7
ne 23.9. 16:30 5. kolo SK Čechie Uhříněves B : Ambassadors FC Praha UMT 0:3
čt 27.9. 19:00 6. kolo SK Újezd Praha 4 C : SK Čechie Uhříněves B UMT 3:3
ne 7.10. 16:00 7. kolo SK Čechie Uhříněves B : TJ Sokol Běchovice tráva 2:2
ne 14.10. 15:30 8. kolo SK Čechie Uhříněves B : Jižní Město Chodov B tráva 3:1
ne 21.10. 15:30 9. kolo SK Čechie Smíchov C : SK Čechie Uhříněves B tráva 6:0
ne 28.10. 14:30 10. kolo SK Čechie Uhříněves B : AFK Slavia Malešice UMT 3:3
ne 4.11. 14:00 11. kolo SK Čechie Uhříněves B : FK Slavoj Koloděje změna hřiště kvůli počasí 3:6
ne 11.11. 17:00 12. kolo SK Čechie Uhříněves B : SK Viktoria Štěrboholy B UMT 1:2
ne 18.11. 13:30 13. kolo Sokol Dolní Počernice C : SK Čechie Uhříněves B tráva 4:2

Aktuality