Muži B

Hlavní trenér

Jan Hegedüs
FAČR C licence

Trenér

František Vitovský
UEFA B licence

Trenér

Martin Kovařík
FAČR C licence

Vedoucí

Pavel Manina
UEFA B licence
Tel.: 723 710 494
pavel.manina@seznam.cz

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

1. B třída, skupina B - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 10.03.2024 13:00 Sokol Kolovraty B Čechie Uhříněves B --:-- Kolovraty
NE 17.03.2024 15:00 Čechie Uhříněves B FC Háje B --:-- Uhříněves
SO 23.03.2024 10:45 Union Strašnice Čechie Uhříněves B --:-- Strašnice
PA 29.03.2024 13:30 Čechie Uhříněves Satalice --:-- Uhříněves
SO 06.04.2024 13:30 Union Vršovice B Čechie Uhříněves B --:-- Vršovice
SO 13.04.2024 13:15 Čechie Uhříněves B TJ Kyje --:-- Uhříněves
NE 21.04.2024 17:00 ČAFC Praha B Čechie Uhříněves B --:-- ČAFC
SO 27.04.2024 13:15 Čechie Uhříněves B Spartak Hrdlořezy --:-- Uhříněves
NE 05.05.2024 17:00 Junior Praha Čechie Uhříněves B --:-- Junior
SO 11.05.2024 13:15 Čechie Uhříněves B FK Klánovice --:-- Uhříněves
SO 18.05.2024 17:00 Slavia Malešice Čechie Uhříněves B --:-- Kyje
SO 25.05.2024 13:15 Čechie Uhříněves B JM Chodov --:-- Uhříněves
NE 02.06.2024 17:30 Čechie Uhříněves B Partisan Prague --:-- Uhříněves
NE 09.06.2024 17:00 Újezd nad Lesy B Čechie Uhříněves B --:-- Újezd nad Lesy
NE 16.06.2024 17:00 Čechie Uhříněves SK Ďáblice B --:-- Uhříněves

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 28.01.2024 17:30 Čechie Uhříněves B FK Vinoř --:-- Uhříněves
NE 04.02.2024 17:45 Čechie Uhříněves B Sokol Troja --:-- Uhříněves
NE 11.02.2024 15:30 Čechie Uhříněves B Sokol Cholupice --:-- Uhříněves
NE 18.02.2024 17:30 Čechie Uhříněves B TJ Praga B --:-- Uhříněves
NE 25.02.2024 18:30 Čechie Uhříněves B Dolní Břežany --:-- Uhříněves
NE 03.03.2024 17:00 Čechie Uhříněves B Čechie Smíchov --:-- Uhříněves

1. B třída, skupina B - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 06.08.2023 17:00 SK Ďáblice B Čechie Uhříněves B 5:1 Ďáblice
NE 13.08.2023 17:00 Čechie Uhříněves B Sokol Kolovraty B 0:2 Uhříněves
NE 20.08.2023 17:00 FC Háje JM B Čechie Uhříněves B 4:1 Háje
NE 27.08.2023 17:00 Čechie Uhříněves B Union Strašnice 0:2 Uhříněves
NE 03.09.2023 17:00 SK Satalice Čechie Uhříněves B 0:3 Satalice
NE 10.09.2023 17:00 Čechie Uhříněves B Union Vršovice B 0:1 Uhříněves
NE 17.09.2023 16:30 TJ Kyje Čechie Uhříněves B 3:2 Kyje
NE 24.09.2023 14:45 Čechie Uhříněves B ČAFC Praha B 3:0 Uhříněves
NE 01.10.2023 16:00 Spartak Hrdlořezy Čechie Uhříněves B 0:4 Hrdlořezy
NE 08.10.2023 14:45 Čechie Uhříněves B Junior Praha 2:3 Uhříněves
SO 14.10.2023 15:30 FK Klánovice Čechie Uhříněves B 4:0 Klánovice
NE 22.10.2023 14:45 Čechie Uhříněves B Slavia Malešice 24:0 Uhříněves
SO 28.10.2023 14:30 JM Chodov Čechie Uhříněves B 2:3 Chodov
SO 04.11.2023 14:00 Partisan Prague Čechie Uhříněves B 2:2 Běchovice
SO 11.11.2023 13:30 Čechie Uhříněves B Újezd nad Lesy B 6:1 Uhříněves

Letní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 16.07.2023 18:00 Čechie Uhříněves B SK Modřany 2:0 Uhříněves
NE 30.07.2023 18:00 Čechie Uhříněves B Slavoj Podolí B 0:5 Uhříněves

Aktuality