Muži B

Realizační tým

Předseda: Tomáš Kaněra (tel: 777 663 462)
Trenér: Tomáš Zura (tel: 732 700 651)
Vedoucí: Tomáš Kosař (tel: 724 627 904)
Pokladník: Rudolf Valeška
Úprava stránek: Tomáš Kosař, Šárka Martináková

Tréninky

kdy: každé úterý a čtvrtek 18:30 - 20:00 (sraz v 18:15)
kde: hřiště SK Čechie Uhříněves

Tabulka

Aktuální tabulka zde>>

Rozpis zápasů + výsledky

3. třída, skupina B

Jaro 2019

Den

Datum

Čas

Kolo

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště

SO 23. 03. 13:00 1. TJ Sokol Kolovraty "B" Čechie Uhříněves "B"  3:1 KOLOVRATY T.
NE 31. 03. 16:30 2. Čechie Uhříněves "B" Slovan Kunratice "B"  4:3 UHŘÍNĚVES UMT.
SO 06. 04. 10:00 3. Sokol Benice "B" Čechie Uhříněves "B"  3:0 UHŘÍNĚVES T.
14. 04. 17:00 4. Čechie Uhříněves "B" AFK Záběhlice 10:0 UHŘÍNĚVES T.
NE 19. 04. 17:30 5. Ambassadors FC Praha Čechie Uhříněves "B"  2:0 ARITMA UMT.
NE 28. 04. 17:00 6. Čechie Uhříněves "B" SK Újezd P4 "C"  1:2 UHŘÍNĚVES T.
NE 05. 05. 17:00 7. TJ Sokol Běchovice Čechie Uhříněves "B"  0:1 BĚCHOVICE T.
NE 12. 05. 17:00 8. Jižní Město Chodov "B" Čechie Uhříněves "B"  2:2 CHODOV T.
NE 19. 05. 17:00 9. Čechie Uhříněves "B" Čechie Smíchov "C"  1:1 UHŘÍNĚVES T.
NE 26. 05. 17:00 10. AFK Slavia Malešice "B" Čechie Uhříněves "B" --:-- MALEŠICE T.
NE 02. 06.  17:00 11. Slavoj Koloděje Čechie Uhříněves "B"  --:--  KOLODĚJE T.
NE 09. 06. 17:00 12. Viktoria Štěrboholy "B" Čechie Uhříněves "B"  --:-- ŠTĚRBOHOLY T.
SO 15. 06. 10:00 13. Čechie Uhříněves "B" Sokol Dolní Počernice "C"  --:-- UHŘÍNĚVES UMT.

Podzim 2018

Den

Datum

Čas

Kolo

Domácí

Hosté

 Výsledek

Hřiště

NE 26. 08. 17:00 1. Čechie Uhříněves "B" TJ Sokol Kolovraty "B" 2:2 UHŘÍNĚVES UMT.
SO 01. 09. 17:00 2. Slovan Kunratice "B" Čechie Uhříněves "B" 5:1 KUNRATICE T.
NE 09. 09. 17:00 3. Čechie Uhříněves "B" Sokol Benice "B" 2:0 UHŘÍNĚVES T.
SO 15. 09. 10:30 4. AFK Záběhlice Čechie Uhříněves "B" 2:7 ZÁBĚHLICE T.
NE 23. 09. 16:30 5. Čechie Uhříněves "B" Ambassadors FC Praha 0:3 UHŘÍNĚVES UMT.
ČT 27. 09. 19:00 6. SK Újezd P4 "C" Čechie Uhříněves "B" 3:3 ÚJEZD UMT.
NE 07. 10. 16:00 7. Čechie Uhříněves "B" TJ Sokol Běchovice 2:2 UHŘÍNĚVES T.
NE 14. 10. 15:30 8. Čechie Uhříněves "B" Jižní Město Chodov "B" 3:1 UHŘÍNĚVES T.
NE 21. 10. 15:30 9. Čechie Smíchov "C" Čechie Uhříněves "B" 6:0 SMÍCHOV T.
NE 28. 10. 14:30 10. Čechie Uhříněves "B" AFK Slavia Malešice "B" 3:3 UHŘÍNĚVES UMT.
NE 04. 11.  14:00 11. Slavoj Koloděje Čechie Uhříněves "B" 6:3 UHŘÍNĚVES UMT.*
NE 11. 11. 17:00 12. Čechie Uhříněves "B" Viktoria Štěrboholy "B" 1:2 UHŘÍNĚVES UMT.
NE 18. 11. 13:30 13. Sokol Dolní Počernice "C" Čechie Uhříněves "B" 4:2 POČERNICE T.

* změna hřiště kvůli počasí

Aktuality

Soupiska

 

Statistiky