Mladší dorost

Realizační tým

Hlavní trenér:
Jan Vetyška
Tel: 731 533 609
jan.vetyska@skuhrineves.cz

Trenér:
Tomáš Podvín
Tel: 776 663 617
tomas.podvin@skuhrineves.cz

Vedoucí:
Anna Cabrnochová
a.cabrnoch@seznam.cz

Soutěž: Přebor mladšího dorostu

Výsledky, tabulku a statistiky najdete zde>>

Kalendář

Rozpis zápasů

Zimní příprava 2019 / 2020

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště

NE 24.11. 2019 15:00 SK Čechie Uhříněves Běchovičtí Sršni -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
SO 30.11. 2019 12:00 SK Čechie Uhříněves SC Xaverov -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 8.12. 2019 12:30 SK Čechie Uhříněves FC Háje JM -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 19.1. 2020 14:00 SK Čechie Uhříněves SC Radotín -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 26.1. 2020 15:00 SK Čechie Uhříněves ABC Braník -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 2.2. 2020 11:00 SK Čechie Uhříněves ČAFC Praha -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 9.2. 2020 13:00 SK Čechie Uhříněves Slavia Jesenice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
PA 14.2. 2020 17:00 SK Čechie Uhříněves Aritma Praha -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 1.3. 2020 11:00 SK Čechie Uhříněves SK Střešovice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
NE 8.3. 2020 12:30 SK Čechie Uhříněves Čechie Dubeč -- : -- UHŘÍNĚVES UMT
SO 14.3. 2020 13:30 SK Čechie Uhříněves Sokol Královice -- : -- UHŘÍNĚVES UMT

Pražský přebor

Podzim 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště

NE 08.09.2019 09:00 FA Alexe Zbura Čechie Uhříněves 5:1 ZLIČÍN UMT.
NE 15.09.2019 16:30 Střešovice "B" Čechie Uhříněves 3:4 Střešovice / UMT.
SO 21.09.2019 11:00 Čechie Uhříněves Libuš 0:4 UHŘÍNĚVES UMT
NE 29.09.2019 13:30 Háje JM Čechie Uhříněves 1:1 Háje / UMT
NE 06.10.2019 11:30 Čechie Uhříněves Přední Kopanina 3:1 UHŘÍNĚVES UMT
SO 12.10.2019 09:00 Praga Čechie Uhříněves 1:4 PRAGA T.
SO 19.10.2019 11:00 Čechie Uhříněves Dukla JM 3:0 UHŘÍNĚVES UMT
PA 25.10.2019 17:00 Čechie Uhříněves Sokol D. Počernice 1:3 UHŘÍNĚVES UMT
NE 03.11.2019 11:00 Čechie Uhříněves Slovan Bohnice 1:4 UHŘÍNĚVES UMT
SO 09.11.2019 14:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves 2:2 ĎÁBLICE T.
SO 16.11.2019 14:45 Čechie Uhříněves Zličín 2:1 UHŘÍNĚVES UMT

Letní příprava 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště

NE 11.08.2019 15:00 Čechie Uhříněves ABC Braník 5:3 UHŘÍNĚVES
ST 14.08.2019 18:00 Čechie Uhříněves Viktoria Žižkov 4:2 UHŘÍNĚVES
NE 18.08.2019 11:00 Královice Čechie Uhříněves 4:6 Královice
ST 21.08.2019 11:00 ČAFC Čechie Uhříněves 3:3 ČAFC
NE 25.08.2019 15:00 Čechie Uhříněves Praga 5:5 UHŘÍNĚVES
NE 01.09.2019 14:15 Čechie Uhříněves Střešovice 3:4 UHŘÍNĚVES

Soupiska

Burian Jan
Hrad Daniel
Chomát Jiří
Janda Lukáš
Kadlec Kryštof
Kadlec Tadeáš
Kovač Ondřej
Kuprin Arseniy
Lanhaus Jan
Loukotka Ondřej
Pinkas Jan
Rathouský Jakub
Révay Jáchym
Štěpánek Šimon
Török Jakub
Török Lukáš
Vacek Petr
Vosáhlo Šimon

Aktuality

Fotogalerie