Starší žáci U14

Hlavní trenér

Jan Vetyška
UEFA A licence
Tel.: 731 533 609
jan.vetyska@skuhrineves.cz

Trenér

Jan Pinkas
Grassroot leader

Trenér

Kryštof Kadlec
Grassroot leader

Tréninky

Úterý od 16:30

Středa od 16:30

Pátek od 15:30

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

2. třída, skupina A - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 23.03.2024 12:00 Čechie Uhříněves B Union Vršovice B --:-- Uhříněves
NE 07.04.2024 11:45 Sokol Dolní Počernice B Čechie Uhříněves B --:-- Dolní Počernice
NE 14.04.2024 14:45 Čechie Uhříněves B Horní Měcholupy --:-- Uhříněves
NE 21.04.2024 12:30 SK Hostivař B Čechie Uhříněves B --:-- Hostivař
SO 27.04.2024 15:30 Čechie Uhříněves B Slavia Praha dívky --:-- Uhříněves
NE 05.05.2024 12:30 TJ Kyje Čechie Uhříněves B --:-- Kyje
ST 08.05.2024 15:00 SC Xaverov D Čechie Uhříněves B --:-- Xaverov
NE 12.05.2024 14:45 Čechie Uhříněves B SK Újezd Praha 4 --:-- Uhříněves
NE 26.05.2024 14:45 Čechie Uhříněves B JM Chodov --:-- Uhříněves
SO 01.06.2024 10:30 Spoje Praha Čechie Uhříněves B --:-- Spoje
SO 08.06.2024 11:00 Čechie Uhříněves B Čechie Dubeč --:-- Uhříněves

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.12.2023 11:30 Čechie Uhříněves Dolní Počernice 1:4 Uhříněves
SO 09.12.2023 11:15 Čechie Uhříněves Čechie Dubeč 5:3 Uhříněves
UT 12.12.2023 18:00 Čechie Uhříněves Český Brod 2:0 Uhříněves
ST 10.01.2023 18:00 Čechie Uhříněves Viktoria Sibřina 11:1 Uhříněves
SO 13.01.2024 11:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař 3:9 Uhříněves
SO 20.01.2024 11:00 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy 2:1 Uhříněves
ST 31.01.2024 16:45 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty 3:2 Uhříněves
NE 18.02.2024 11:00 Čechie Uhříněves FK Brandýs-Boleslav 2:7 Uhříněves
SO 24.02.2024 15:15 Čechie Uhříněves FK Brandýs-Boleslav --:-- Uhříněves
SO 09.03.2024 10:45 Čechie Uhříněves Union Čelákovice --:-- Uhříněves
NE 17.03.2024 12:45 Čechie Uhříněves TJ Kunice --:-- Uhříněves

2. třída, skupina A - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.09.2023 14:45 Union Vršovice B Čechie Uhříněves B 2:5 Vršovice
SO 09.09.2023 17:45 Čechie Uhříněves B Dolní Počernice B 3:3 Uhříněves
NE 17.09.2023 13:30 Horní Měcholupy Čechie Uhříněves B 2:0 Nad Přehradou
SO 23.09.2023 13:15 Čechie Uhříněves B SK Hostivař B 4:5 Uhříněves
PA 29.09.2023 18:00 Slavia Praha dívky Čechie Uhříněves B 4:8 Vladivostocká
SO 07.10.2023 15:15 Čechie Uhříněves B TJ Kyje 3:2 Uhříněves
NE 15.10.2023 11:30 Újezd Praha 4 Čechie Uhříněves B 2:13 Újezd Praha 4
NE 22.10.2023 17:00 Čechie Uhříněves B Xaverov C 14:2 Uhříněves
NE 29.10.2023 14:30 JM Chodov Čechie Uhříněves B 0:2 Chodov
NE 05.11.2023 14:45 Čechie Uhříněves B Spoje Praha 6:3 Uhříněves
SO 11.11.2023 11:00 Čechie Dubeč Čechie Uhříněves B 0:1 Dubeč

Aktuality