Nábor SK Čechie Uhříněves

Fotbalový klub SK Čechie Uhříněves rád přivítá ve svých řadách nové fotbalisty a fotbalistky. Přijďte se podívat do našeho krásného areálu!

Celoroční nábor

Děti ročníku 2016 a starší si k nám mohou přijít již nyní vyzkoušet trénink a klidně se rovnou zapojit do týmu!

V případě zájmu kontaktujte šéftrenéra mládeže Jana Vetyšku na čísle 731 533 609 a domluvíte se na podrobnostech.

Velký náborový den

Ve čtvrtek 2. září 2021 od 17:00 proběhne tradiční náborový den pro všechny zájemce mezi dětmi ročníku 2017 a starších.

Těšit se můžete na ukázkový trénink, během kterého si děti vyzkouší mnoho fotbalových i všesportovních činností.

Informace dle ročníků narození

Děti narozené 2017

Nejmladší noví fotbalisté a fotbalistky se k nám mohou připojit již od následující podzimní sezony, tedy od září 2021. Stačí přijít na nábor 2. září od 17:00, nebo zavolat šéftrenérovi Čechie Uhříněves Janu Vetyškovi (tel.: 731 533 609), a to klidně hned. To platí i v případě, že máte jakékoliv další dotazy k náboru.

Děti narozené 2016 a starší

Pokud máte doma již nedočkavého fotbalistu, zavolejte nám (tel.: 731 533 609) a můžete si přijít vyzkoušet trénink již během května či června. Rovněž děti ročníků 2016, 2015, 2014 a 2013 rádi přivítáme na velkém náborovém dni 2. září a posléze v našich týmech.

Tréninky

Nejmenší děti a mladší kategorie trénují obvykle 2x týdně v areálu Čechie Uhříněves a za normální situace využívají v zimě také tělocvičnu. Starší kategorie mají obvykle 3 tréninky týdně, vše probíhá již pouze na venkovních hřištích v našem sportovním areálu.

Fotbalová sezona prakticky kopíruje školní rok. To znamená, že začíná v září a běží přibližně do půlky prosince. Po vánoční pauze se opět rozběhne v lednu a trvá do půlky či konce června. Starší kategorie začínají podzimní sezonu již během velkých letních prázdnin.

Areál SK Čechie Uhříněves

Všechny tréninky s výjimkou tělocvičny probíhají v našem moderním a udržovaném areálu. V něm fotbalisté a fotbalistky najdou optimální zázemí.

V areálu jsou tři travnatá hřiště, využívat se mohou také další travnaté plochy. Disponujeme rovněž kvalitní umělou trávou, dvěma volejbalovými kurty a posilovnou.

Dobře postaráno je také o návštěvníky. V areálu najdete dvě velká parkoviště, restauraci s širokou nabídkou jídel i nápojů a rovněž venkovní stoly, terasu a tribunu.

Co znamená fotbal v Čechii Uhříněves?

Všesportovní rozvoj - snažíme se u dětí budovat pozitivní vztah ke sportu, nejen fotbalu. Chceme, aby si zdravý pohyb zamilovaly a byly v dobré fyzické kondici.

Zábavné tréninky pod odborným vedením - dětem se neustále věnují kvalifikovaní trenéři. Tréninky jsou připravené tak, aby děti bavily a zároveň sportovně posouvaly.

Parta dobrých kamarádů - fotbalový tým, to je skupina kluků a holek, ale hlavně spoluhráčů. Děti vedeme k tomu, že musí táhnout za jeden provaz. Proto si najdou spoustu kamarádů.

Akce pro děti - nejen fotbal dělá dětem u nás radost. Pravidelně pořádáme zajímavé akce jako například Mikulášskou nadílku, silvestrovský fotbálek či letní fotbálky.

Kontakty

Jan Vetyška

Předseda fotbalového oddílu a šéftrenér mládeže Čechie Uhříněves.

Telefon: 731 533 609
E-mail: jan.vetyska@skuhrineves.cz

Tomáš Podvín

Klubový trenér SK Čechie Uhříněves a šéftrenér žáků.

Telefon: 776 663 617
E-mail: tomas.podvin@skuhrineves.cz