Nábor SK Čechie Uhříněves

Fotbalový klub SK Čechie Uhříněves rád přivítá ve svých řadách nové fotbalisty a fotbalistky. Přijďte na velký náborový den a vyzkoušejte si trénink!

Tréninky

Nejmenší děti a mladší kategorie trénují obvykle 2x týdně v areálu Čechie Uhříněves a za normální situace využívají v zimě také tělocvičnu. Starší kategorie mají obvykle 3 tréninky týdně, vše probíhá již pouze na venkovních hřištích v našem sportovním areálu.

Fotbalová sezona prakticky kopíruje školní rok. To znamená, že začíná v září a běží přibližně do půlky prosince. Po vánoční pauze se opět rozběhne v lednu a trvá do půlky či konce června. Starší kategorie začínají podzimní sezonu již během velkých letních prázdnin.

Areál SK Čechie Uhříněves

Všechny tréninky s výjimkou tělocvičny probíhají v našem moderním a udržovaném areálu. V něm fotbalisté a fotbalistky najdou optimální zázemí.

V areálu jsou tři travnatá hřiště, využívat se mohou také další travnaté plochy. Disponujeme rovněž kvalitní umělou trávou, dvěma volejbalovými kurty a posilovnou.

Dobře postaráno je také o návštěvníky. V areálu najdete dvě velká parkoviště, restauraci s širokou nabídkou jídel i nápojů a rovněž venkovní stoly, terasu a tribunu.

Co znamená fotbal v Čechii Uhříněves?

Všesportovní rozvoj - snažíme se u dětí budovat pozitivní vztah ke sportu, nejen fotbalu. Chceme, aby si zdravý pohyb zamilovaly a byly v dobré fyzické kondici.

Zábavné tréninky pod odborným vedením - dětem se neustále věnují kvalifikovaní trenéři. Tréninky jsou připravené tak, aby děti bavily a zároveň sportovně posouvaly.

Parta dobrých kamarádů - fotbalový tým, to je skupina kluků a holek, ale hlavně spoluhráčů. Děti vedeme k tomu, že musí táhnout za jeden provaz. Proto si najdou spoustu kamarádů.

Akce pro děti - nejen fotbal dělá dětem u nás radost. Pravidelně pořádáme zajímavé akce jako například Mikulášskou nadílku, silvestrovský fotbálek či letní fotbálky.

Kontakt

Tomáš Podvín

Klubový trenér SK Čechie Uhříněves a šéftrenér mládeže.

Telefon: 776 663 617
E-mail: tomas.podvin@skuhrineves.cz