Mladší přípravka U8

Realizační tým

Vedoucí:
Tomáš Podvín
tel: 776 663 617
tomas.podvin@skuhrineves.cz

Hlavní trenér:
Petr Třešňák
tel: 720 119 152
peta.tresen@centrum.cz

Trenéři:
Jindřich Skála
Pavel Procházka

Soutěž: 1.B třída mladší přípravky, skupina F

Výsledky, tabulku a statistiky najdete zde>>

Kalendář

Rozpis zápasů

Zimní příprava 2019 / 2020

Den

Datum

Čas

Turnaj / Zápas

Místo

SO 23.11. 2019 14:00 - 16:30 Turnaj Čechie Uhříněves Uhříněves UMT
SO 30.11. 2019 09:00 - 11:30 Turnaj Čechie Uhříněves Uhříněves UMT
PA 13.12. 2019 16:30 SK Union Vršovice - SK Čechie Uhříněves Union Vršovice UMT (Na Vrších 1503/1, 100 00 Praha 10-Vršovice)
NE 19.01. 2020 12:30 SK Čechie Uhříněves - Viktoria Štěrboholy Uhříněves UMT
NE 19.01. 2020 12:30 SK Čechie Uhříněves - SK Union Vršovice Uhříněves UMT
NE 26.01. 2020 11:45 - 15:15 Turnaj Zbuzany Fotbalová hala Zbuzany UMT (Chotečská 118, 252 25 Zbuzany)
SO 01.02. 2020 8:00 - 10:15 Turnaj Koloděje Fotbalová hala Koloděje UMT (Bohdašínská, 190 16 Praha-Koloděje)
NE 02.02. 2020 13:00 - 15:30 Turnaj Čechie Uhříněves Uhříněves UMT
SO 08.02.2020 14:00 SK Modřany - SK Čechie Uhříněves Modřany UMT (Komořanská 47, Praha 4 - Modřany)
NE 01.03. 2020 8:00 - 10:15 Turnaj Koloděje Fotbalová hala Koloděje UMT (Bohdašínská, 190 16 Praha-Koloděje)
SO 14.03. 2020 9:15 - 13:10 Turnaj Rado Cup Říčany Fotbalová hala Říčany UMT (Školní, 251 01 Říčany)

1. B třída mladší přípravky (2 hřiště), skupina F

Podzim 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště

NE 08.09.2019 14:30 Avia Čakovice Čechie Uhříněves ČAKOVICE T.
NE 15.09.2019 13:45 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty UHŘÍNĚVES UMT
ÚT 17.09.2019 17:00 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy UHŘÍNĚVES UMT
NE 22.09.2019 10:15 FK Řeporyje Čechie Uhříněves ŘEPORYJE T.
NE 29.09.2019 16:00 VOLNO Čechie Uhříněves
NE 06.10.2019 14:00 Čechie Uhříněves Čechie Dubeč UHŘÍNĚVES UMT
NE 13.10.2019 17:30 Dukla ženy Čechie Uhříněves DUKLA JULISKA UMT
NE 20.10.2019 15:00 Čechie Uhříněves Dolní Chabry UHŘÍNĚVES UMT
SO 26.10.2019 11:00 Stodůlky Čechie Uhříněves STODŮLKY T.
NE 03.11.2019 09:00 Čechie Uhříněves Sokol Řepy UHŘÍNĚVES UMT
08.11.2019 16:30 Vltavín Čechie Uhříněves LOKO PRAHA UMT.

Přípravné zápasy

Podzim 2019

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště

ČT 19.09.2019 17:15 Čechie Uhříněves SK Modřany UHŘÍNĚVES UMT
ST 16.10.2019 16:00 Lvíčata Čechie Uhříněves UHŘÍNĚVES UMT

Soupiska

Andersson Jonáš
Bouška Matěj
Brůha Viktor
Conev Dimiter
Chvojka Matyáš
Iakushev German
Kuna Lukáš
Lexa Štefan
Mikeš Matyáš
Plachý Petr
Plicka Jiří
Plicková Natálie
Procházka Michal
Schwarzmayer Jakub
Skála Petr
Slavík Daniel
Stoklasa Jan
Šimek David
Špička Vojtěch
Toms Michael John
Tichý Ondřej
Vlachynský Tobiáš
Vojta Dominik
Vrzák Radim

Aktuality

Fotogalerie