Starší dorost

Hlavní trenér

Vendelín Schierreich
UEFA B licence
Tel.: 603 997 189
venda@scheras.eu

Vedoucí

Anna Cabrnochová
FAČR C licence
a.cabrnoch@seznam.cz

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

1. A třída staršího dorostu - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

PO 01.04.2024 13:00 Čechie Uhříněves SK Nusle --:-- Uhříněves
NE 07.04.2024 16:30 TJ Březiněves Čechie Uhříněves --:-- Březiněves
NE 14.04.2024 17:00 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty --:-- Uhříněves
NE 21.04.2024 17:00 Přední Kopanina Čechie Uhříněves --:-- Přední Kopanina
SO 27.04.2024 17:45 Čechie Uhříněves Újezd nad Lesy --:-- Uhříněves
NE 05.05.2024 17:00 Dolní Chabry Čechie Uhříněves --:-- Dolní Chabry
NE 12.05.2024 17:00 Čechie Uhříněves SK Ďáblice --:-- Uhříněves
SO 18.05.2024 16:30 ČAFC Praha Čechie Uhříněves --:-- ČAFC
SO 25.05.2024 15:30 Čechie Uhříněves Sokol Řepy --:-- Uhříněves
NE 02.06.2024 17:00 Slavoj Podolí Čechie Uhříněves --:-- Podolí
SO 08.06.2024 17:45 Čechie Uhříněves SK Hostivař --:-- Uhříněves

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 03.12.2023 13:15 ABC Braník Čechie Uhříněves 5:1 Braník
NE 14.01.2024 13:15 Čechie Uhříněves Viktoria Vestec 1:3 Uhříněves
NE 28.01.2024 11:00 Čechie Uhříněves Český Brod --:-- Uhříněves
UT 27.02.2024 18:30 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy --:-- Uhříněves
SO 09.03.2024 12:45 Čechie Uhříněves Union Vršovice --:-- Uhříněves
UT 26.03.2024 18:45 Čechie Uhříněves Český lev Beroun --:-- Uhříněves

1. A třída staršího dorostu - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 02.09.2023 10:30 SK Nusle Čechie Uhříněves 3:3 Nusle
NE 10.09.2023 14:30 Čechie Uhříněves TJ Březiněves 13:0 Uhříněves
NE 17.09.2023 16:30 Sokol Kolovraty Čechie Uhříněves 7:1 Kolovraty
NE 24.09.2023 17:00 Čechie Uhříněves Přední Kopanina 3:4 Uhříněves
NE 01.10.2023 16:00 Újezd nad Lesy Čechie Uhříněves 3:2 Újezd nad Lesy
NE 08.10.2023 17:00 Čechie Uhříněves Dolní Chabry 4:2 Uhříněves
SO 14.10.2023 15:30 SK Ďáblice Čechie Uhříněves 5:1 Ďáblice
SO 21.10.2023 15:15 Čechie Uhříněves ČAFC Praha 1:6 Uhříněves
SO 28.10.2023 10:00 Sokol Řepy Čechie Uhříněves 2:3 Řepy
SO 04.11.2023 10:30 Čechie Uhříněves Slavoj Podolí 1:3 Uhříněves
SO 11.11.2023 11:00 SK Hostivař Čechie Uhříněves 6:0 Hostivař

Letní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 20.08.2023 14:30 Čechie Uhříněves FC Zličín --:-- Uhříněves
UT 29.08.2023 18:30 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy --:-- Uhříněves

Aktuality