Starší přípravka U10

Hlavní trenér

Ondřej Loukotka
UEFA B licence
Tel.: 720 420 130
oloukotka@gmail.com

Trenér

Lukáš Kroupa
Grassroots leader

Trenér

Filip Burcl
FAČR C licence

Vedoucí

Jitka Kroupová
Grassroots leader
Tel.: 734 897 942
jitka@kroupova.info

Tréninky

Pondělí od 17:00 do 18:30

Úterý od 17:00 do 18:30

Čtvrtek od 17:00 do 18:30

Kalendář

Rozpis zápasů 2023/2024

1. B třída, skupina L - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

SO 06.04.2024 11:30 Junior Praha Čechie Uhříněves Junior
SO 13.04.2024 8:30 Čechie Uhříněves Sokol Troja Uhříněves
NE 21.04.2024 17:00 Sokol Kolovraty Čechie Uhříněves Kolovraty
SO 27.04.2024 8:30 Čechie Uhříněves Tempo Praha Uhříněves
ST 01.05.2024 14:45 Čechie Uhříněves FC Zličín Uhříněves
NE 05.05.2024 16:00 Sokol Dolní Počernice Čechie Uhříněves Dolní Počernice
SO 11.05.2024 8:30 Čechie Uhříněves Meteor Praha Uhříněves
SO 18.05.2024 9:00 Čechie Uhříněves SK Třeboradice Uhříněves
NE 26.05.2024 17:00 SK Vinoř Čechie Uhříněves Vinoř
SO 01.06.2024 8:30 Čechie Uhříněves SK HAMR Uhříněves
SO 08.06.2024 9:00 Slovan Bohnice Čechie Uhříněves Bohnice

 

Zimní příprava

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

SO 25.11.2023 9:00 Čechie Uhříněves FK Brandýs-Boleslav Uhříněves
SO 02.12.2023 10:00 Újezd Praha 4 Čechie Uhříněves Újezd Praha 4
SO 09.12.2023 9:00 Čechie Uhříněves SK Modřany Uhříněves
SO 13.01.2024 9:00 Čechie Uhříněves SK Poříčany Uhříněves
SO 20.01.2024 9:00 Čechie Uhříněves Bude upřesněno Uhříněves
SO 27.01.2024 8:45 Čechie Uhříněves Bude upřesněno Uhříněves

1. B třída, skupina L - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Hřiště/Stadion

NE 03.09.2023 11:00 FC Zličín Čechie Uhříněves Zličín
SO 09.09.2023 8:30 Čechie Uhříněves Junior Praha Uhříněves
NE 17.09.2023 16:30 Sokol Troja Čechie Uhříněves Troja
SO 23.09.2023 8:30 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty Uhříněves
NE 01.10.2023 8:30 Tempo Praha Čechie Uhříněves Tempo
SO 07.10.2023 8:30 Čechie Uhříněves Dolní Počernice Uhříněves
NE 15.10.2023 9:00 Meteor Praha Čechie Uhříněves Meteor Bedřichovská
SO 21.10.2023 13:00 SK Třeboradice Čechie Uhříněves Třeboradice
UT 24.10.2023 17:30 Čechie Uhříněves FK Vinoř Uhříněves
NE 05.11.2023 10.00 SK HAMR Čechie Uhříněves ČAFC
SO 11.11.2023 8:00 Čechie Uhříněves Slovan Bohnice Uhříněves

Aktuality