Speciální tréninky U12 a U13

Klub SK Čechie Uhříněves nabízí i v sezoně 2024/2025 hráčům možnost speciálního tréninku navíc. Účast na tréninku je dobrovolná a trénink je zpoplatněn částkou 100 Kč.

Obsah tréninku a trenéři

Speciální trénink v kategorii U12 a U13 je zaměřený na rozvoj herní činnosti, především práci s míčem. Důraz je kladen na technické provedení, nasazení a kvalitu.

Trénink povedou trenéři starších žáků v čele s klubovým šéftrenérem Janem Vetyškou.

Pro koho je trénink vhodný

Trénink je vhodný pro všechny děti kategorie U12 a U13 (ročník 2012 a 2013), které fotbal baví a chtějí se v něm dále rozvíjet. Díky individuálnímu přístupu je vhodný pro nadané hráče, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti, ale také pro zatím méně technicky vybavené hráče.

Platba a tréninkové bloky

Speciální tréninky budou probíhat v takzvaných tréninkových blocích, v němž je vždy 5 tréninků. Platí se dopředu tedy 500 Kč (100 Kč / trénink).

Pokud se dítě zúčastní tréninkového bloku a následně nechce pokračovat, nemusí. To samé platí i opačně. V případě omluv z tréninků se peníze nevrací (výjimkou je dlouhodobé zranění).

Termíny tréninku

Tréninky pro kategorie U12 a U13 budou probíhat ve dvou termínech (dítě chodí pouze v jeden termín). Oba termíny jsou v dny, kdy děti nemají své týmové tréninky.

První termín: úterý od 15:30 do 16:30
Druhý termín: pátek od 14:30 do 15:30

V přihlášce můžete vybrat termín, který vám více vyhovuje. Případně zvolit možnost, že můžete v oba termíny a bude záležet na kapacitě.

Speciální tréninky budou v případě dostatečného zájmu probíhat od září 2024.

Rádi bychom vás nyní poprosili o vyplnění nezávazné přihlášky nejpozději do 25. června, abychom s předstihem získali informaci, zda budou naplněny oba tréninkové termíny.

Přihláška