Muži A

Realizační tým

Hlavní trenér:
František Vitovský
tel: 605 700 040

Trenéři:
Petr Veselý
Jan Hegedüs
Martin Kovařík

Vedoucí:
Pavel Manina
tel: 723 710 494
e-mail: pavel.manina@seznam.cz

Soutěž: 1. A třída, skupina A

Výsledky, tabulku a statistiky najdete zde>>

Kalendář

Rozpis zápasů

I. A třída, skupina A - jaro

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 19.03.2022 10:30 Čechie Uhříněves Spoje Praha 0:1 Uhříněves
SO 26.03.2022 15:00 Tempo Praha Čechie Uhříněves 2:0 Tempo
SO 02.04.2022 10:30 Čechie Uhříněves Sokol Troja 7:0 Uhříněves
NE 10.04.2022 16:30 SC Xaverov Čechie Uhříněves 0:2 Xaverov
PA 15.04.2022 10:30 FC Háje JM Čechie Uhříněves 1:2 Háje
SO 23.04.2022 10:30 Čechie Uhříněves TJ Březiněves 4:1 Uhříněves
SO 30.04.2022 10:30 Union Vršovice Čechie Uhříněves 3:2 Vršovice
SO 07.05.2022 10:30 Čechie Uhříněves TJ Kyje --:-- Uhříněves
SO 14.05.2022 10:30 TJ Praga Čechie Uhříněves --:-- Praga
SO 21.05.2022 10:30 Čechie Uhříněves Viktoria Štěrboholy --:-- Uhříněves
NE 29.05.2022 17:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves --:-- Ďáblice
SO 04.06.2022 10:30 Čechie Uhříněves Spartak Hrdlořezy --:-- Uhříněves
SO 11.06.2022 10:30 Dolní Chabry Čechie Uhříněves --:-- Chabry
SO 18.06.2022 10:30 Čechie Uhříněves Sokol Dolní Počernice --:-- Uhříněves

Pražský pohár

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

ST 15.09.2022 17:00 Čechie Uhříněves Praha 1999 5:1 Uhříněves
ST 20.04.2022 17:00 Čechie Uhříněves ABC Braník 1:0 Uhříněves
ST 04.05.2022 17:30 Čechie Uhříněves Střešovice --:-- Uhříněves

Zimní příprava 2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 22.01.2022 11:00 Čechie Uhříněves Vinoř 3:1 Uhříněves
SO 29.01.2022 11:00 Čechie Uhříněves Pečice 6:1 Uhříněves
SO 05.02.2022 11:00 Čechie Uhříněves Čakovice 3:2 Uhříněves
SO 12.02.2022 10:00 Čechie Uhříněves Hřebeč 4:3 Uhříněves
SO 19.02.2022 9:45 Čechie Uhříněves Klánovice 3:1 Uhříněves
SO 26.02.2022 10:00 Čechie Uhříněves Královice 1:3 Uhříněves
SO 05.03.2022 10:00 Čechie Uhříněves Slavoj Podolí --:-- Uhříněves
SO 12.03.2022 10:00 Čechie Uhříněves Libuš --:-- Uhříněves

I. A třída, skupina A - podzim

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

SO 31.07.2021 10:30 Čechie Uhříněves Slovan Kunratice 3:0 Uhříněves
SO 07.08.2021 10:15 Spoje Praha Čechie Uhříněves 3:1 Spoje
SO 14.08.2021 10:30 Čechie Uhříněves Tempo Praha 1:1 Uhříněves
ST 18.08.2021 18:00 Dolní Počernice Čechie Uhříněves 0:1 Dolní Počernice
SO 21.08.2021 10:30 Sokol Troja Čechie Uhříněves 4:1 Troja
SO 28.08.2021 10:30 Čechie Uhříněves SC Xaverov 3:0 Uhříněves
SO 04.09.2021 10:30 Čechie Uhříněves FC Háje JM 3:0 Uhříněves
SO 11.09.2021 10:15 Březiněves Čechie Uhříněves 1:2 Březiněves
SO 18.09.2021 10:30 Čechie Uhříněves Union Vršovice 1:1 Uhříněves
NE 26.09.2021 16:30 TJ Kyje Čechie Uhříněves 0:5 Kyje
SO 02.10.2021 10:30 Čechie Uhříněves TJ Praga 3:0 Uhříněves
NE 10.10.2021 16:00 Viktoria Štěrboholy Čechie Uhříněves 0:3 Štěrboholy
SO 16.10.2021 10:30 Čechie Uhříněves SK Ďáblice 3:0 Uhříněves
NE 24.10.2021 15:30 Spartak Hrdlořezy Čechie Uhříněves 0:6 Hrdlořezy
SO 30.10.2021 10:30 Čechie Uhříněves Dolní Chabry 2:0 Uhříněves

Aktuality

Fotogalerie