Starší žáci

Realizační tým

Hlavní trenér:
Tomáš Podvín
tel: 776 663 617
tomas.podvin@skuhrineves.cz

Trenér:
Martin Doležal

Tréninky:
Pondělí (18:00), středa (16:30), čtvrtek (17:00)

Soutěž: Přebor starších žáků

Kalendář

Rozpis zápasů - jaro 2023

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

NE 26.03.2023 16:45 Čechie Uhříněves Olympia Radotín --:-- Uhříněves
NE 02.04.2023 14:00 SK Ďáblice Čechie Uhříněves --:-- Ďáblice
SO 15.04.2023 16:30 Sokol Stodůlky Čechie Uhříněves --:-- Stodůlky
NE 23.04.2023 12:45 Čechie Uhříněves Bohemians Praha C --:-- Uhříněves
PO 01.05.2023 17:00 SK Zbraslav Čechie Uhříněves --:-- Zbraslav
PO 08.05.2023 17:00 Čechie Uhříněves Dukla Praha C --:-- Uhříněves
NE 14.05.2023 17:00 Junior Praha Čechie Uhříněves --:-- Junior
NE 21.05.2023 15:00 Čechie Uhříněves Motorlet Praha C --:-- Uhříněves
SO 27.05.2023 17:00 SC Xaverov Čechie Uhříněves --:-- Xaverov
NE 04.06.2023 15:00 Čechie Uhříněves ČAFC Praha --:-- Uhříněves
PA 09.06.2023 17:00 Union Vršovice Čechie Uhříněves --:-- Vršovice

Pražský pohár

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

ST 21.09.2022 17:30 Loko Vltavín Čechie Uhříněves 0:3 Loko Vltavín
ST 12.04.2023 17:00 Čechie Uhříněves SK Uhelné Sklady --:-- Uhříněves

Zimní příprava 2022/2023

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

UT 22.11.2022 18:30 Čechie Uhříněves Sokol Stodůlky 3:5 Uhříněves
NE 27.11.2022 11:00 Čechie Uhříněves SK Hostivař 4:2 Uhříněves
NE 11.12.2022 13:00 Čechie Uhříněves Dolní Počernice 6:2 Uhříněves
SO 07.01.2023 8:00 Halový turnaj Říčany
UT 10.01.2023 18:30 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty 4:0 Uhříněves
NE 15.01.2023 13:00 Čechie Uhříněves Český Brod 3:3 Uhříněves
NE 22.01.2023 13:00 Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty 3:3 Uhříněves
NE 29.01.2023 15:00 Čechie Uhříněves SC Xaverov 1:4 Uhříněves
SO 18.02.2023 11:00 Sokol Čestlice Čechie Uhříněves --:-- Horní Měcholupy
NE 26.02.2023 13:00 Čechie Uhříněves ABC Braník --:-- Uhříněves
NE 05.03.2023 12:45 Čechie Uhříněves Český Brod --:-- Uhříněves
SO 11.03.2023 12:45 Čechie Uhříněves Slavoj Podolí --:-- Uhříněves
NE 12.03.2023 17:00 Čechie Uhříněves ABC Braník B --:-- Uhříněves
NE 19.03.2023 17:15 Čechie Uhříněves Dolní Chabry --:-- Uhříněves

Rozpis zápasů - podzim 2022

Den

Datum

Čas

Domácí

Hosté

Výsledek

Hřiště/Stadion

ST 31.08.2022 18:30 Čechie Uhříněves SK Ďáblice 0:2 Uhříněves
NE 11.09.2022 15:00 SC Radotín Čechie Uhříněves 1:4 Radotín
NE 18.09.2022 15:00 Čechie Uhříněves Sokol Stodůlky 1:2 Uhříněves
SO 24.09.2022 15:00 Bohemians Praha C Čechie Uhříněves 4:0 Kačerov
NE 02.10.2022 15:00 Čechie Uhříněves SK Zbraslav 0:7 Uhříněves
SO 08.10.2022 14:00 Dukla Praha C Čechie Uhříněves 4:0 Juliska
NE 16.10.2022 15:00 Čechie Uhříněves Junior Praha 2:3 Uhříněves
NE 23.10.2022 12:15 SK Motorlet Praha C Čechie Uhříněves 1:0 Motorlet
NE 30.10.2022 12:45 Čechie Uhříněves SC Xaverov 5:4 Uhříněves
SO 05.11.2022 15:30 ČAFC Praha Čechie Uhříněves 2:3 ČAFC
NE 13.11.2022 14:45 Čechie Uhříněves Union Vršovice 1:6 Uhříněves

Aktuality

Fotogalerie