Speciální tréninky U10 a U11

Klub SK Čechie Uhříněves nabízí i v sezoně 2024/2025 hráčům možnost speciálního tréninku navíc. Účast na tréninku je dobrovolná a trénink je zpoplatněn částkou 100 Kč.

Obsah tréninku a trenéři

Speciální trénink v kategorii U11 a U10 je zaměřený na rozvoj herní činnosti, především práci s míčem, a zlepšení rychlostních i koordinačních schopností. Důraz je kladen na technické provedení, nasazení a kvalitu.

Trénink povede šéftrenér mládeže SK Čechie Uhříněves Tomáš Podvín.

Pro koho je trénink vhodný

Trénink je vhodný pro všechny děti kategorie U11 a U10 (ročník 2014 a 2015), které fotbal baví a chtějí se v něm dále rozvíjet. Díky individuálnímu přístupu je vhodný pro nadané hráče, kteří chtějí rozvíjet své schopnosti, ale také pro zatím méně technicky vybavené hráče.

Platba a tréninkové bloky

Speciální tréninky budou probíhat v takzvaných tréninkových blocích, v němž je vždy 5 tréninků. Platí se dopředu tedy 500 Kč (100 Kč / trénink).

Pokud se dítě zúčastní tréninkového bloku a následně nechce pokračovat, nemusí. To samé platí i opačně. V případě omluv z tréninků se peníze nevrací (výjimkou je dlouhodobé zranění).

Termín tréninku

Trénink bude probíhat každou středu od 16:30 do 17:30.

Speciální tréninky budou v případě dostatečného zájmu probíhat od září 2024.

Rádi bychom vás nyní poprosili o vyplnění nezávazné přihlášky nejpozději do 25. června, abychom s předstihem zjistili, jak velký zájem o tréninky navíc můžeme očekávat a tomu přizpůsobili i trenérskou kapacitu.

Přihláška