post

SK Čechie Uhříněves B – AFK Záběhlice 10:0. Rozjetý válec naděloval!

Vážení přátelé, to tu ještě nebylo. Válec jménem Čechie B je k nezastavení.  No teda uvidíme příští týden – snad se ten válec nezadře. Všechno to začalo v neděli ráno, kdy se někteří borci omluvili z účasti. Nevadí, delegovali jsme navíc zkušenost jménem Hlavis. Na soupeře jsme naskočili nabuzeni minulými výsledky (až jsme trochu museli našim mladým a hladovým  borcům připomínat slovo pokora). Soupeř se nás ale bál, což vyjadřoval zejména tím, že nás už při nástupu začali přesvědčovat o tom, že mají průměr vyšší nejen věkový, ale také váhový. Nakonec ale Ruda uhájil své místo nejtěžšího hráče na hřišti, když o 6 kilo jejich brankáře předehnal. Začali jsme hrát, trochu ledabyle, jako vždycky, ale pomalu se začali šance rýsovat. Ještě před prvním našim golem odkulhal jeden ze soupeřů a tím se dostali do situace bez další možnosti střídání – lavička soupeře zela prázdnotou. Kromě toho zraněného borce samozřejmě.

No a potom už začala ta kanonáda. Tu pomyslnou láhev odšpuntoval jako náš správný trenérský vzor bez licence Šoula. Musím se teda trochu pochválit, že jsem ho donutil hrát, protože si to chtěl původně řvoucí užívat z lavičky. No a pak už to tam začalo pomalu padat, Vlado s Matym párkrát utekli obráncům soupeře a do poločasu to pojistili na 3:0. Soupeř se sice snažil kontrovat, párkrát museli naši obratní obránci zatáhnout za ručku (tedy faulovat), zejména v situaci, kdy měl na noze míč borec soupeře s číslem 15. Ten kluk byl opravdu šikovný do té doby, než přišel nechtěný střet s Kaňousem. Poté musel borec bohužel odstoupit (ale my mu přejeme, aby ten kotník byl co nejdříve v cajku). No a pak už druhý poločas byl o vraždění neviňátek. Soupeř na hřišti v desíti a naši borci ládovali střelný prach.

Něco pro diváky předvedla i naše kompletní obranná řada – Frank tak dlouho utíkal s míčem na bránu soupeře, až si ho ukopl a v pádu vyhloubil kráter ve vápně soupeře, Ruda předvedl ukázkový centr levačkou přímo do Dubče, Káně si hrál na středního útočníka (ale alespoň dal gól), Hlavis teda taky vlastně, a to nechytatelnou střelou a Filipa v naší kase to taky dost táhlo dopředu, protože se v bráně nudil a tak občas na polovině hřiště obehrával soupeře, aby potom mohl sprintovat rychle zpátky do brány a čekat, jestli ho ten soupeř odebraným míčem přehodí nebo ne. Prostě pastva pro oči diváků, zádrhel byl teda v tom, že ti diváci tentokrát díky derby v TV bohužel nepřišli.

My jsme si to ale užili, Šroub senior si dal taky gól, jak už to bývá zvykem, no a Beny, hvězda zápasu, si to tentokrát otočil se Špaldou. Po tom, co nastoupil do druhého poločasu, předváděl jeden fotbalový trik za druhým (byl totiž před dvěma týdny na stáži v UK), což korunoval dvěma góly. Asi není více co dodat, mohli jsme jít hasit žízeň (Kráťa teda plameny). Díky všem zúčastněným hráčům i fanouškům a už v pátek pokračujeme výletem na Aritmu, jestli teda Fuky nakopne konečně ten autobus, který koupil od pražské MHD na náhradní díly. Čechii zdar!!!

TK

SK Čechie Uhříněves B – AFK Záběhlice 10:0

Branky: 20. Zura, 30. Proshenko, 34. Proshenko, 49. Popela, 52. Proshenko, 55. Beneš, 80. Hlava, 82. Kaněra, 85. Proshenko, 90. Beneš

One thought on “SK Čechie Uhříněves B – AFK Záběhlice 10:0. Rozjetý válec naděloval!

  1. Pingback: Souhrn víkendu: Áčko padlo, Béčko vyhrálo 10:0, dorost předvedl otočku – SK ČECHIE UHŘÍNĚVES

Comments are closed.