post

SK Čechie Uhříněves B – SK Újezd P4 1:2. Smolná prohra

Dostavili jsme se ve velmi dobré náladě a počtu na nedělní utkání se sousedem v tabulce. Z naší strany jednoznačné očekávání 3 bodů a napravení křivdy z podzimu, kde proti nám soupeř kopal 3 penalty za zápas, abychom neodvezli všechny body. Bohužel od zápasu, kdy jsme vyprášili Záběhlice, se nějak nemůžeme chytit a zatím jsme nevstřelili branku ze hry. V průběhu prvního poločasu jsme spálili 268 příležitostí vstřelit gól. Naše potence rovná se impotenci. Ačkoliv nelze opomenout, že sem tam zahrozil i soupeř, ale dá se říct, že jsme je celkem úspěšně uchodili. Protože nám to tam pořád nechtělo spadnout, rozhodčí se na to už nemohl dívat a po tom, co neodpískal dva likvidační fauly na Fukyho, daroval nám jasnou penaltu za faul na Šrouba. Tu těsně před odchodem do kabin proměnil Hlavis. Za zmínku stojí i takové příležitosti, kdy Ruda nechtěl, aby se Bájoš stal slavnější než on, tak pro jistotu vyrazil jeho střelu z brány soupeře, potom Fuky to nedorazil do prázdné brány, protože ho balon díky drnu přeskočil (a tím pádem Fuky připravuje formální stížnost na kustody starající se o uhříněveský pažit), nějaké ty úprky přes padesátileté obránce soupeře tam také byly, ale bohužel se nikomu nepodařilo překonat šedesátiletého brankáře soupeře….no prostě jedna velká škoda za druhou.

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že to v pohodě ukopeme, tedy že dáme soupeři další 2-8 gólů a bude klid. Jenže bohužel. Dvě nenápadné šance soupeře znamenaly otočení vedení zápasu. Nejprve došlo z nakopnutého balonu k přehlavičkování našich obránců a újezdský rychlík se valil sám na Jiřího, kterého se štěstím podstřelil. Horor pak nastal za další okamžik, při totožné situaci, kdy Jiří chtěl, aby ten rychlík naboural do zdi, jenže rozhodčí si toho všiml a odpískal penaltu proti našemu týmu. Proměnil. Od této chvíle jsme už moc nepouštěli soupeře na naši polovinu a bušili jsme do nich, jenže bezvýsledně. Soupeř to hrál zkušeně, zataženě, a i přes naše šance si vykradení našeho stánku pohlídal.

Je to velké zklamání, pískající fanoušci odcházeli zamračení, musím říct, že to bylo prostě nepříjemné odpoledne. Gratulujeme soupeřům, omlouváme se fanouškům i našim papalášům, útěchou nechť nám zůstane uznání soupeře, že jsme opravdu byli lepší……Čechii zdar!!!
TK

SK Čechie Uhříněves B – SK Újezd P4 1:2 (1:0)

Branky: 44. Hlava