post

Starší žáci: Čechie Uhříněves – Junior Praha 1:0 (0:0)

Starší žáci zvládli důležitý domácí zápas s Juniorem Praha, svého soupeře předskočili a posunuli se na 2. místo tabulky za vedoucí ČAFC.

Velice těžký zápas. Po podzimní prohře na Junioru 1:2 jsme chtěli soupeři porážku vrátit. Byl to zápas rozdílných poločasů. Věděli jsme, že Junior má velice kvalitní hráče, což se taky potvrdilo. Hned od úvodních minut Junior převzal otěže hry a 20 minut nám pořádně zatápěl. Jen díky naší pozorné obraně a i štěstí (tyčka) jsme šli v poločase do kabin za stavu 0:0.

Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb bez míče a najednou se hra vyrovnala. Junior si v druhém poločase už žádnou gólovou šanci nevypracoval. Byli jsme to naopak my, konkrétně Honza Pinkas, kdo po individuálním průniku po levé straně skóroval. Tím jsme soupeře totálně zaskočili. Najednou je míč neposlouchal, což hrálo do karet nám.

Honza mohl přidat i druhý gól, leč gólman Junioru byl proti. V posledních minutách ještě Šimon po kličce brankáři netrefil prázdnou branku, ale stav již zůstal nezměněn. Klukům zvlášť za druhý poločas patří poděkování.

Závěrem poděkování i Junioru, že souhlasil s utkáním na trávě, i když byla psaná UMT.

SK Čechie Uhříněves – TJ Junior Praha 1:0

Branka: Jan Pinkas