post

TJ Sokol Běchovice – SK Čechie Uhříněves B 0:1. Zasloužené vítězství

Jelikož nám náš skvělý glosátor Kosi odjel na stáž do Běloruska, byla jsem pověřena zhostit se místo něj tohoto úkolu a podělit se s Vámi alespoň stručně o postřehy z nedělního zápasu.

Inu – přijeli jsme do Běchovic odhodláni překonat podzimní remízu a přivést nekompromisně tři body. Borci nastoupili ve značně obměněné sestavě, mimo již zmíněného Kosiho se nezapojil ani (jindy hrající) trenér Šoula, neboť se tak soustředil na utkání, až to odneslo jeho koleno. Role brankáře se statečně ujal náš nejstarší hráč Kosťa.

Přes počáteční obavy (nejen) fanoušků a trochu nervózní úvodní dvacetiminutovku přišla radost v podobě důležitého gólu. Šroub přesným pasem z rohu našel hlásícího se Špaldu, který krásnou hlavičkou ukázkově usměrnil míč do kasy (viz fotogalerie a poslední video sestřih gólů). I když jsme se většinu času po zbytek hry pohybovali na půlce soupeře a vytvářeli si další gólovky, žádná další již nebyla proměněna. Napětí, které by se dalo krájet, tedy trvalo až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Propálených šancí je samozřejmě škoda, ale nutno pochválit Kosťu v bráně, jenž se svého úkolu zhostil skvěle, odchytal celý zápas s čistým kontem a svým zákrokem ve druhé půli vypíchl Běchovickým vyloženou tutovku! Klobouk dolů 🙂 Pochvala patří rovněž všem ostatním hráčům, protože ubránili jednogólový náskok – Ruda a Beny i za cenu nepříjemných zranění. A to se počítá. Počáteční odhodlání bylo naplněno.

Díky za podporu trpělivým fanouškům, kteří si opět mohli spravit chuť vítězstvím a byli tady opravdu dost slyšet (mj. díky dalším indisponovaným hráčům – Romanovi a Ráďovi).

Díky za prostor a příště nashledanou opět s naším famózním vypravěčem. Kosimu a Čechii zdar!

ŠM

TJ Sokol Běchovice – SK Čechie Uhříněves B 0:1

Branky: 22. Špalek