post

Slavia Malešice – Čechie Uhříněves B 7:3. Bez penalt bychom vyhráli

Tak vážení čtenáři, nevím, co k tomu napsat. Výsledek neodpovídá předvedené hře, soupeř proti nám kopal 4 penalty. To se vidí snad jenom v Malešicích za spalovnou. I v Černobylu se po výbuchu děly divné věci, tak že by ta spalovna měla nějaký vliv na hráče a rozhodčí? No prostě, těšili jsme se na Malešice s tím, že odvezeme tři body a hotovo. Když jsme ale do Malešic přijeli, už první pohled na trávník se nám nějak nezdál. Vysoká tráva, ve které by Šroub nebyl vidět, protkaná výmoly po nájezdu tanků z doby ruské invaze. Pak jsme ještě u kabin potkávali monstra podobné robotům, to nás taky trochu zarazilo (byli to hráči nějakého bojového lakrosu nebo co). Nicméně, nenecháme se rozhodit, že jo. Ale bohužel…

Nastoupili jsme bez respektu s pocitem, že nám to půjde samo. Dovolím si říci, že prvních 10 minut jsme soupeři nepůjčili balon, ale bohužel v té 11.minutě při prvním zakončení hned prohráváme. Trošku nás to frustrovalo, ale bohužel během chvíle přišla první penalta za zákrok Šouly a bylo to už 2:0. Pak jsme tradičně spálili pár šancí, ale Špalda snížil na 2:1 a když to vypadalo, že vyrovnáme, přišel náběh soupeře a hlavou dává na 3:1. No a potom ještě Kráťa zmastil jejich hráče a penalta č. 2 a 4:1 v poločase. To byla opravdu silná káva. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že to zkusíme ještě zvrátit, fotbalově jsme na to měli. Dokonce jsme po náběhu hlavou snížili na 2:4 a už už to vypadalo, že soupeře znervózníme. Bohužel se nedali a postupem času za asistence rozhodčího, který písknul ještě další 2 nebo 3 penalty (ani si to nepamatuju, protože jsem ty penalty nestihl počítat, jak šli rychle za sebou) navýšili skore na 7:2. Musím teda uznat, že většina těch penalt asi byla pískaná po právu. Pak ještě Šoula hlavou korigoval na 7:3.

Bohužel smolný zápas, Káně se takticky snažil zakopávat soupeři balony, aby nemohl být zápas dohrán pro nedostatek míčů, potom teda, se nechal vyloučit, aby ty balony mohl jít hledat, což od něj bylo směrem k soupeři hezké gesto. No, a tak to bylo všechno, stydíme se za konečný výsledek a omlouváme se všem, kteří nám věřili, že by to mohlo býti lepší. Už se to nestane!!! Čechii zdar!!!

Slavia Malešice – Čechie Uhříněves B 7:3

Branky Čechie: 26. Špalek, 56. Kosař, 75. Zura