post

Zimní liga v Uhříněvsi odstartovala. Domácí Čechie porazila Hostivař 4:0

V neděli 24.11. byl zahájen 3. ročník zimní ligy MČ Praha 22, která se hraje u nás v Uhříněvsi. Na programu byly 3 zápasy, které sledovaly desítky diváků a fanoušků. Odměnou jim bylo spoustu gólů.

První zápas 3. ročníku zimní ligy odehrála domácí Čechie Uhříněves proti Hostivaři. Po vyrovnaném úvodu přišel tlak Uhříněvsi, který vyústil ve dva góly v první půli. Další dvě branky domácí přidali ještě na konci druhého poločasu, a proto mohli slavit výhru 4:0. Hattrickem se blýskl Jára Zimmer.

Po prvním duelu následovalo slavnostní zahájení. Týmům řekli několik pozitivních slov předseda Čechie Tomáš Kaněra a místopředseda MČ Praha 22 Pavel Kosař.

Pak byl již na programu druhý zápas dne, a to souboj dívek z AC Sparta Praha proti Újezdu Praha 4. Zápas to byl velmi atraktivní. Gólů totiž padalo spoustu a konečné skóre bylo 5:3 pro Spartu. Také v tomto utkání byl k vidění hattrick, tentokrát v podání Simony Přílepkové.

Do třetího utkání nastoupily Vršovice proti Chodovu a první poločas nabídl vyrovnanou podívanou, která skončila výsledkem 1:0 pro Union. Ve druhém poločase už měly Vršovice značnou převahu , nastřílely několik gólů, díky čemuž upravili finální skóre na jasných 5:0. I v tomto zápase padl hattrick, nastřílel ho Václav Barták.

Výsledky

SK Čechie Uhříněves – SK Hostivař 4:0
Branky: 21., 34. a 69. Zimmer, 70. Dolanský

AC Sparta Praha – SK Újezd Praha 4 5:3
Branky: 1., 16., 47. a 70. Přílepková, 23. Truxová

SK Union Vršovice – Jižní Město Chodov 5:0
Branky: 26., 61. a 62. Barták, 68. Krása, 69. Bálint

Tabulky a kompletní rozpis zimní ligy najdete zde >>

Galerie z 1. hracího dne