post

Letní kemp v Uhříněvsi odstartoval. Přihlášeno 101 dětí, déšť nás nezastavil

V pondělí 3. srpna ráno se do sportovního areálu SK Čechie Uhříněves začali sjíždět rodiče s dětmi. Hodně rodičů s dětmi. Startoval totiž Letní fotbalový kemp, na který se přihlásilo celkem 101 zájemců.

Děti byly rozděleny do 6 týmů dle věku, každý tým má své trenéry a program. Ten byl v pondělí u těch nejmenších trochu narušen stálým deštěm, proto mužstva Lvíčat a mladší přípravky U8 zamířila na trénink do tělocvičny. Zbytek trénoval na hřišti.

Kluci a holky si během dopoledne vyzkoušeli hned několik cvičení, od těch fotbalových až po koordinace, odrazovou sílu či rychlost. Energie byla u všech účastníků přemíra. Budeme doufat, že to tak bude i v následujících dnech 🙂

Po dopoledním tréninku následovala svačina a poté týmová aktivita, během které si každá skupina měla za úkol vymyslet jméno, týmový znak a pokřik. Není nutno dodávat, že výtvory to byly opravdu zajímavé.

Když jsme za sebou měli oběd i polední klid, přišel čas na odpolední trénink. Ten patřil hlavně fotbalu a turnajům v rámci týmů.

Věříme, že další dny budou minimálně stejně povedené a snad i počasí se trochu umoudří a bude nám více přát!