post

Letní kemp úspěšně zakončen! Děti dostaly zasloužené odměny i hodnocení

Pět dnů uplynulo jako voda a byl čas se rozloučit! Letní kemp Čechie Uhříněves, na který se přihlásilo 101 dětí, je úspěšně za námi. V pátek bylo na programu slavnostní zakončení a odměny.

Celý týden byl pro všechny účastníky náročný, o to více ale přinesl radosti a emocí. A to jak dětem, tak dospělým. Všichni se dobře bavili a právě výborná atmosféra byla symbolem Letního kempu.

To se promítlo také do pátečního odpoledne, kdy byly na programu poslední tréninky, po nichž již následovalo slavnostní zakončení kempu i s přítomnými rodiči.

Hlavní organizátor kempu Tomáš Podvín si vzal slovo jako první a poděkoval všem, kteří se na průběhu Letního kempu podíleli. Poděkování patřilo nejen skvělým trenérům, ale také všudypřítomné zdravotnici, obětavým správcům a kuchařům i obsluze bufetu, kteří se o všechny celý týden perfektně starali. Zvláštní poděkování se dostalo samozřejmě i rodičům.

Místopředseda Čechie Uhříněves a garant Letního kempu Jan Vetyška pak nezapomněl poděkovat za spolupráci také MČ Praha 22 a rovněž zhodnotil Letní kemp z pohledu celého klubu.

Poté už přišel čas na ocenění samotných aktérů, tedy fotbalistů a fotbalistek. Každý účastník Letního kempu dostal diplom za úspěšné absolvování, památeční náramek, své vlastní hodnocení od trenérů a jako bonus nějakou tu sladkost. Všichni si samozřejmě mohli ponechat také dres se jménem, míč a vak, jež dostali na startu kempu.

Následovaly dobrovolné pohovory rodičů s trenéry, které většina z přítomných ráda využila. Tím byl Letní kemp Čechie Uhříněves pro rok 2020 ukončen.

Věříme, že se opět na Letním kempu uvidíme příští léto!