post

V Uhříněvsi se hrálo předkolo Ondrášovka Cupu. Tým Čechie skončil třetí

Areál SK Čechie Uhříněves hostil v úterý 15. září jedno z předkol prestižního mládežnického turnaje Ondrášovka Cupu v kategorii U11. Akce se zúčastnil také tým Čechie a vedl si velmi dobře.

V turnaji mohli startovat hráči ročníku 2010 a mladší. Předkola hraného na travnatém hřišti v Uhříněvsi se zúčastnilo 6 týmů a hrálo se systémem každý s každým. Jeden zápas trval 20 minut.

Náš tým nakonec obsadil 3. místo s bilancí 2 výhry, 2 remízy a 1 prohra. Ke druhému místu a tím pádem i postupu do dalšího kola moc nechybělo. I tak jsme mohli být spokojeni.

Čechie Uhříněves – AVIA Čakovice 0:6
První zápas nám vůbec nevyšel. Své šance jsme neproměnili, naopak soupeř nás trestal. Jak se každopádně později ukázalo, Čakovice byly nejlepším týmem turnaje a vyhrály všechny zápasy.

Čechie Uhříněves – Čechie Dubeč 7:3
Druhý zápas jsme naopak jednoznačně ovládli my. V utkání byly k vidění parádní góly (včetně těch soupeřových). O vítězi každopádně nebylo pochyb, byli jsme lepším týmem.

Čechie Uhříněves – TJ Praga 3:3
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém se hra neustále přelévala a hrálo se nahoru dolů. V závěru jsme mohli rozhodnout o naší výhře, velké příležitosti jsme ovšem bohužel neproměnili.

Čechie Uhříněves – Slavoj Podolí 4:4
Utkání začalo vyrovnaně a šance byly na obou stranách. Přesto Podolí najednou vedlo 3:0. Náš tým se ale nepoložil, vyrovnal a nakonec jsme sahali i po vítězství. Remíza byla ale zasloužená.

Čechie Uhříněves – Běchovičtí Sršni 2:1
Utkání, které mělo skončit vyšší výhrou. Soupeř příkladně bojoval, ale náš tým byl lepší s míčem, bohužel nás zastavilo břevno, tyčka i brankář soupeře. Tři body jsme každopádně získali.

Soupiska týmu Čechie Uhříněves:

Filip Heřman
Filip Kosař
Tereza Ceplová
Jan Měch
Filip Honěk
František Průša
Dominik Hráček
Matias Le Fichoux
Matouš Valocký

Za třetí místo obdržel náš tým pohár a diplom. Pro všechny šlo určitě o cennou zkušenost a věříme, že jim pomůže v dalším rozvoji.