post

Béčko Čechie Uhříněves slaví! Porazilo Benice a postoupilo do I. B třídy

Předsezonní cíl splněn! Béčko Čechie Uhříněves ovládlo 2. třídu a zaslouženě slaví postup o soutěž výše. Definitivní tečku za triumfem dala výhra 3:0 nad Benicemi.

B tým Čechie nastoupil do utkání s Benicemi s vědomím, že prohra Stodůlek, které dohrály svůj zápas pár minut před výkopem, nám již dala postupovou jistotu. Přesto jsme neponechali nic náhodě.

Skóre zápasu proti Benicím otevřel už v 6. minutě Ondra Procházka, v 15. minutě pak vedení navýšil Toby Mazanec. Výsledkem 2:0 také první poločas skončil.

V 55. minutě jsme pak po faulu hostujícího hráče dostali výhodu pokutového kopu a kapitán Honza Hlava se z puntíku nemýlil – 3:0.

To bylo z gólové nadílky vše. Náš tým již vedení bez větších problémů udržel a po utkání mohl slavit postup do I. B třídy!

Čechie Uhříněves B – Sokol Benice 3:0

Branky: 6. Procházka, 15. Mazanec, 55. Hlava z pen.
Sestava: Beránek (57. Třešňák J.) – Bobek (46. Dvořák), Hlava, Fabián, Cabrnoch – Seniv (46. Rákosník), Boubín, Fehrens (46. Šindelář), Klégr, Procházka (46. Stonawski) – Mazanec