Fotbálky v Uhříněvsi

Přijď si zahrát fotbálek

Fotbalu není nikdy dost, že? My to v Čechii Uhříněves dobře víme. Proto jsme od léta 2019 vymysleli nový koncept nazvaný Fotbálkový trénink. O co jde?

Fotbalisté našeho klubu v kategoriích mladší a starší přípravky i mladších žáků si mohou zajít 1x týdně zahrát fotbálek v bezpečném prostředí našeho areálu.

Jedná se o dobrovolný „trénink“ navíc. Trenérský dozor je samozřejmostí, ale do hry dětem vstupujeme jen v nutných případech.

Proč?

Protože víme, že dnes mají děti sto jiných věcí, které mohou dělat místo fotbalu. Třeba sedět u počítače. Není ale lepší být na čerstvém vzduchu a zdravě se hýbat?

Zároveň je nám jasné, že děti mají někdy už dost pokynů, co mají dělat. Proto je tohle jejich trénink. Oni si určí, jak se bude hrát a sami si hru řídí.

A konečně víme, že mnoho začínajících fotbalistů by nejradši strávilo na hřišti celý den, ale prostě nemají kde. Proto je zveme k nám na hřiště.

Cíl

Chceme dát dětem možnost zahrát si fotbal sice pod dozorem trenéra, ale zároveň s volností, jakou jsme si užívali před x lety my na betonových pláccích...

A protože se už vše okolo fotbalu dost posunulo, místo betonu na ně čeká kvalitní přírodní nebo umělá tráva.

Především pak chceme, aby všechny v Čechii Uhříněves fotbal bavil. Fotbálkový trénink by tomu měl pomoci. A věříme, že tato aktivita potěší i rodiče.

Kdy, kde, co, jak?

Fotbálkové tréninky jsou pro fotbalisty a fotbalistky z přípravek a mladších žáků klubu SK Čechie Uhříněves.

Mladší a starší přípravka: středa 15:30 - 16:30

Mladší žáci: čtvrtek 15:30 - 16:30

Všichni naši hráči jsou na fotbálku vítáni!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Potřebujete další informace? Kontaktujte trenéra mládeže Tomáše Podvína na čísle 776 663 617 nebo na e-mailu tomas.podvin@skuhrineves.cz.