Starší žáci 23/24

Klub SK Čechie Uhříněves pořádá ve spolupráci s MČ Praha 22 již 7. ročník zimní ligy v kategorii starších žáků (ročník 2009 a mladší). Turnaj je pro 10 týmů, každý z týmů má garantovaných 5 odehraných zápasů.

Zimní liga starších žáků startuje v listopadu 2023, poslední zápasy jsou naplánovány na únor 2024. Výhodou je, že týmy znají termíny většiny svých zápasů hned po úvodním rozlosování.

Na každý tým čekají odměny dle umístění.

Základní informace

Pořadatel: Pořádá MČ Praha 22 ve spolupráci s SK Čechie Uhříněves, z.s.

Organizátor: SK Čechie Uhříněves, z.s., Přátelství 64/70, 104 00 Praha 10, IČ: 15268551, DIČ: CZ15268551

Termín konání: listopad 2023 - únor 2024

Místo konání: Areál SK Čechie Uhříněves, hřiště s moderní umělou trávou

Adresa hřiště: Vachkova 787/37, Praha 22 – Uhříněves (příjezd ulicí V Bytovkách)

Startovné: 7 000 Kč

Skupina A

Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1 SK Hostivař 4 32:6 12
2 Čechie Uhříněves „A“ 4 19:12 9
3 Sokol Kolovraty 4 14:9 6
4 Český Brod 4 5:19 3
5 Viktoria Sibřina 4 2:26 0

Skupina B

Pořadí Tým Zápasy Skóre Body
1 Sokol Dolní Počernice 4 15:3 12
2 FK Brandýs-Boleslav 4 18:5 6
3 SK Čechie Uhříněves „B“ 4 10:15 6
4 Spartak Hrdlořezy 4 5:12 3
5 Čechie Dubeč 4 4:17 0

Rozpis zápasů

Fáze Datum Čas Zápas Výsledek Místo
Skupina A neděle 19. 11. 2023 10:30 SK Hostivař - Viktoria Sibřina 10:0 Uhříněves UMT
Skupina B sobota 25. 11. 2023 13:15 Dolní Počernice - FK Brandýs-Boleslav 2:1 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 26. 11. 2023 9:30 Spartak Hrdlořezy - Čechie Dubeč 2:1 Uhříněves UMT
Skupina A neděle 3. 12. 2023 9:30 SK Hostivař - Sokol Kolovraty 4:2 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 3. 12. 2023 11:30 Čechie Uhříněves B - Dolní Počernice 1:4 Uhříněves UMT
Skupina B sobota 9. 12. 2023 11:15 Čechie Uhříněves B - Čechie Dubeč 5:3 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 10. 12. 2023 9:30 Spartak Hrdlořezy - FK Brandýs Boleslav 1:7 Uhříněves UMT
Skupina A neděle 10. 12. 2023 16:15 Český Brod - Sokol Kolovraty 1:8 Uhříněves UMT
Skupina B úterý 12. 12. 2023 18:00 Čechie Uhříněves A - Český Brod 2:0 Uhříněves UMT
Skupina  A sobota 13. 1. 2024 11:00 Čechie Uhříněves A - SK Hostivař 3:9 Uhříněves UMT
Skupina A neděle 14. 1. 2024 9:00 Viktoria Sibřina - Sokol Kolovraty 1:2 Uhříněves UMT
Skupina A středa 17. 1. 2024 18:00 Čechie Uhříněves A - Viktoria Sibřina 11:1 Uhříněves UMT
Skupina B sobota 20. 1. 2024 11:00 Čechie Uhříněves B - Spartak Hrdlořezy 2:1 Uhříněves UMT
Skupina A neděle 21. 1. 2024 9:00 Český Brod - SK Hostivař 1:9 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 21. 1. 2024 11:00 Čechie Dubeč - FK Brandýs-Boleslav 0:3 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 21. 1. 2024 15:30 Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy 2:1 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 28. 1. 2024 9:00 Dolní Počernice - Čechie Dubeč 7:0 Uhříněves UMT
Skupina A sobota 3. 2. 2024 10:45 Čechie Uhříněves A - Sokol Kolovraty 3:2 Uhříněves UMT
Skupina A neděle 11. 2. 2024 13:00 Český Brod - Viktoria Sibřina 3:0 Uhříněves UMT
Skupina B neděle 18. 2. 2024 11:00 Čechie Uhříněves B - FK Brandýs-Boleslav 2:7 Uhříněves UMT
O 1. místo sobota 24. 2. 2024 13:15 Dolní Počernice - SK Hostivař --:-- Uhříněves UMT
O 3. místo sobota 24. 2. 2024 15:15 Čechie Uhříněves - FK Brandýs-Boleslav --:-- Uhříněves UMT
O 5. místo neděle 25. 2. 2024 12:30 Dolní Počernice B - Sokol Kolovraty --:-- Uhříněves UMT
O 7. místo neděle 25. 2. 2024 14:30 Český Brod - Spartak Hrdlořezy --:-- Uhříněves UMT
O 9. místo neděle 25. 2. 2024 16:30 Viktoria Sibřina - Čechie Dubeč --:-- Uhříněves UMT

 

Dresy týmů

Tým Primární sada Druhá sada
Čechie Uhříněves „A“ Bílá Modrá
Čechie Uhříněves „B“ Bílá Žlutá
Čechie Dubeč Modrobílá Černá
Český Brod Modrá Červená
FK Brandýs-Boleslav Modročerná Světle modrá
SK Hostivař Černobílá ---
Sokol Dolní Počernice Černobílá Oranžová
Sokol Kolovraty Červená Tmavě modrá
Spartak Hrdlořezy Růžová Modrá
Viktoria Sibřina Tmavě modrá Oranžová

Hrací řád a systém zimní ligy

1. Všechna utkání se hrají podle platných pravidel kopané, soutěžního řádu a ustanovení těchto propozic.

2. Počet hráčů: 1 brankář + 10 hráčů v poli, střídá se hokejovým způsobem. V každém utkání je možné vystřídat neomezený počet hráčů.

3. Budou vytvořeny dvě skupiny po pěti týmech. Ve skupině se odehrají zápasy každý s každým.

O konečném pořadí ve skupině rozhodují následující kritéria:

a) počet bodů ze všech sehraných utkání
b) vzájemný zápas
c) rozdíl ve skóre ze všech utkání
d) větší počet vstřelených branek ze všech utkání
e) los

Po dokončení základních skupin následují rovnou boje o umístění tak, že páté týmy hrají proti sobě o 9. místo, čtvrté týmy o 7. místo, třetí týmy o 5. místo, druhé týmy o 3. místo a první týmy se střetnou ve finále.

4. Hrací doba: 2 x 40 minut.

5. Utkání budou řízena jedním rozhodčím PFS s pomezními rozhodčími laiky (domácí, hosté).

Každý tým odehraje 5 zápasů.

Start hráčů

Startovat mohou hráči ročníku 2009 a mladší.

Ceny

Hraje se o putovní pohár Městské části Praha 22

1.-3. týmy obdrží poháry, diplomy a věcné ceny dle pořadí
4.-10. týmy obdrží diplomy a věcné ceny dle pořadí

Pojištění

Účastníci nejsou pojištěni zvláštní pojistkou proti úrazům, ztrátám či krádežím.

Storno podmínky

V případě kompletního zrušení Zimní ligy z důvodu vyšší moci se bude týmům vracet 100 % startovného. V případě neodehrání části Zimní ligy se bude vracet 1 200 Kč za neodehraný zápas.

Tyto podmínky platí pouze, pokud dojde ke zrušení z obecních nařízení.

Bezpečnost

Vedoucí mužstva odpovídají po celou dobu turnaje za bezpečnost a chování hráčů. Případné škody na majetku budou řešeny s pořadatelem.

Všichni účastníci zimní ligy jsou povinni dodržovat Návštěvní řád STC a Provozní řád šaten. Podáním přihlášky berou na vědomí, že se s řády seznámili.

Změna termínů

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu termínů, a to především v případě extrémních klimatických situací.

Pokud se tým nedostaví k utkání, bude zápas kontumován ve prospěch soupeře v poměru 3:0.

Kontaktní osoba

Máte k Zimní lize v Uhříněvsi jakékoliv dotazy? Neváhejte kontaktovat klubového trenéra Čechie Tomáše Podvína.

Telefon: 776 663 617
E-mail: tomas.podvin@skuhrineves.cz