post

Áčko má za sebou skvělý vstup do jara. Doma porazilo Háje 2:1

Velmi důležité body vybojovalo naše áčko ve svém prvním mistrovském utkání jarní sezony. Na domácí půdě jsme zdolali po dobrém výkonu Háje 2:1.

Od začátku se hrál na umělce v Uhříněvsi svižný fotbal, který se musel divákům líbit. Na domácích hráčích byla vidět obrovská chuť i odhodlání jít za důležitými body.

To ukázala hned 10. minuta, kdy si Mykola Kravtsiv naběhl na pěkný centr, byl rychlejší než hostující brankář a hlavou uklidil míč do sítě – vedli jsme 1:0.

Tímto výsledkem také skončil první poločas. Vstup do toho druhého nám bohužel tolik nevyšel. Přestože jsme byli aktivnější, po nešťastné ruce v našem pokutovém území odpískal rozhodčí penaltu a tu proměnil hostující Jan Novák.

Inkasovaný gól nás ale nezlomil a vedení jsme si vzali v 69. minutě zpět. Výborně rozehraný přímý kop lehce hlavou tečoval Matěj Hrubý a to tak šikovně, že z toho byl vedoucí gól.

Vedení 2:1 už jsme dokázali uhlídat. Z prvního mistrovského zápasu jsme tak vybojovali důležité tři body! Příští týden budeme chtít vítězství potvrdit na hřišti Troji.

SK Čechie Uhříněves – FC Háje JM 2:1

Branky: 10. Kravtsiv, 69. Hrubý – 53. Novák

Sestava: Jevčák – Šindelář, Fabián, Evteev, Presl – Kovařík, Fiala (82. Kment), Hrubý – Boubín (36. Smrčka), Cabrnoch, Kravtsiv (90. Kratochvíl)