Áčko vybojovalo bod na hřišti Kyjí. Remíza 0:0 byla zasloužená

V neděli odpoledne jelo naše áčko na hřiště týmu TJ Kyje, které byly v tabulce bod před námi. Tomu také zápas odpovídal. A po velmi vyrovnaném průběhu nakonec skončil zaslouženou remízou.

Začátek utkání patřil lehce domácím, náš tým ale dvakrát podržel brankář Jevčák. Rychle jsme se ale dokázali poučit a soupeře již do šancí nepouštěli. Výjimkou byly střely z dálky.

Také my jsme se ale dokázali směrem dopředu osmělit a k vedoucí brance nebylo daleko. Stejně jako domácí jsme ale míč až do sítě nedostali. Poločas tak skončil bez branek.

Během druhého poločasu se oba týmy soustředily primárně na obranu a na hře to bylo znát. Defenzivy fungovaly a hrály v tomto utkání prim.

Přestože nějaké šance na skórování přítomní diváci viděli, nakonec nemohla nikoho překvapit konečná remíza 0:0. Dá se říct, že zasloužená a logická vzhledem k průběhu utkání.

V tabulce jsme tak po devíti kolech na 7. místě tabulky se ziskem 12 bodů a vyrovnaným skóre 11:11.

Příští víkend se představíme opět doma, když v sobotu od 10:30 přivítáme Pragu.

TJ Kyje Praha – SK Čechie Uhříněves 0:0

Sestava: Jevčák – Lapka, Bobek, Fabián, Pilc (84. Fiala) – Stonawski, Kovařík ©, Vácha, Hruška, Mašek (75. Rákosník) – Jírů (46. Hrubý)