post

A tým remizoval s Libuší 2:2. Starší žáci Čechie uspěli v souboji s Dubčí

Dvě utkání měly na programu týmy Čechie Uhříněves v uplynulém víkendu. A tým dotáhl manko a s Libuší hrál nakonec 2:2, starší žáci pak porazili Čechii Dubeč 1:0.

Áčko se nevzdalo a vyrovnalo

A tým se představil proti Libuši v sobotu dopoledne a brzy jsme mohli jít do vedení, bohužel jsme svou velkou šanci nevyužili. To soupeř naopak z první příležitosti skóroval a vedl 1:0.

Netrvalo dlouho a Libuš nám utekla do dvougólového náskok. Přestože jsme do konce poločasu měli spoustu šancí, gól jsme vstřelit nedokázali.

To se naštěstí změnilo ve druhém poločase, ve kterém jsme byli výrazně aktivnější než soupeř. Přibližně 15 minut před koncem snížil po pěkné akci celého týmu Tomáš Podvín a stejný hráč pak v závěru vyrovnal na konečných 2:2.

Nyní čekají A tým Čechie dva týdny, během kterých se bude pouze trénovat. Následující zápas je v programu na sobotu 18. července, kdy hrajeme od 10:30 na půdě Královic.

Starší žáci porazili Dubeč

Zajímavé utkání odehráli v neděli starší žáci proti sousední Čechii Dubeč. Po většinu utkání jsme měli více ze hry a především druhá půlka se zvrhla ve festival neproměněných šancí z naší strany.

Necelých 10 minut před koncem jsme konečně dokázali míč do sítě soupeře dotlačit, když se hlavou trefil David Novák. V závěru jsme ještě mohli vedení zvýšit, ale tutovky zůstaly neproměněny.

Tým starších žáků má nyní čtrnáct dnů úplně volných a poté se vrátí k tréninku. Stejně jsou na tom oba dorosty a mladší žáci.