post

Áčko zdolalo přeborové Uhelné Sklady 3:1. V sobotu ho čeká generálka

Velmi dobrý výsledek si připsali v sobotu muži Čechie Uhříněves. Na domácí půdě jsme porazili pravidelného účastníka Pražského přeboru SK Uhelné Sklady 3:1.

V původním plánu byl na plynulou sobotu zápas s Třeboradicemi, jenž ovšem soupeř musel zrušit. Naštěstí se podařilo sehnat neméně kvalitní náhradu a to tým Uhelné Sklady.

Hned od začátku se i přes velké vedro hrálo ve slušném tempu a bylo vidět, že si oba týmy váží míče a nechtějí ho jen tak ztrácet. My jsme několikrát zahrozili, ale bez gólu.

To se změnilo po přibližně půl hodině hry, kdy se v pokutovém území nejlépe zorientoval Michal Vaněk a svým premiérovým gólem v našem dresu otevřel skóre zápasu.

Ve druhém poločase jsme pak byli lepším týmem a vše potvrdili góly. Nejdříve se trefil po pěkné akci Matěj Hrubý, na 3:0 pak zvýšil Jarda Stonawski. Bylo rozhodnuto.

V úplném závěru zápasu „Uhelky“ skóre sice korigovali na 1:3, ihned po této brance ale rozhodčí odpískal konec utkání. Uhelné Sklady jsme tedy porazili 3:1.

Tento týden nás čekají opět hned dva zápasy. Ve čtvrtek přivítáme doma od 18:45 Sibřinu a v sobotu hrajeme generálku na 1. A třídu na půdě Hřebče od 10:30.