post

Druhá výhra v řadě! Áčko vyhrálo na Spojích 2:0, tři body i pro béčko

Paráda! A tým Čechie Uhříněves uspěl na hřišti velkého favorita, týmu TJ Spoje Praha, když odvezl tři body za výhru 2:0. Stejným výsledkem uspělo i béčko Čechie na půdě Štěrbohol.

Tři body ze Spojů!

Áčko navázalo na výhru s Kunraticemi a na půdě Spojů začalo velmi aktivně. Hned po pár minutách jsme měli velkou šanci, ale míč v brance těsně neskončil.

Domácí na základě našeho dobrého úvodu zvýšili aktivitu, naše obrana ovšem byla pevná a s jedinou výjimkou odolávala bez větších problémů.

Ve 41. minutě pak přišel klíčový moment zápasu. Pohotový Michal Vaněk si našel míč ve vápně soupeře, obešel domácího brankáře a poslal nás do vedení 1:0! Tak první poločas skončil.

Druhý poločas začal velkým tlakem Spojů a to se v průběhu utkání již prakticky nezměnilo. Přestože jsme bránili velmi obětavě, domácí se do šancí přece jen dostali. A ne jednou.

Naštěstí nás buď podržel brankář Kuba Jevčák nebo obětavý zákrok obránce. Jednou nás pak zachránila také branková konstrukce.

Závěr zápasu byl skutečně infarktový. Domácí se nejdřív dostali do dobré příležitosti, kterou Jevčák vychytal, z následného brejku pak Roman Seniv obral brankáře domácích a zvýšil na 2:0!

Ze Spojů jsme tedy odvezli velmi cennou výhru. Teď se musíme dobře připravit na dalšího těžkého protivníka. V sobotu k nám přijede Tempo, hraje se od 10:30.

TJ Spoje Praha – SK Čechie Uhříněves 0:2

Branky: 41. Vaněk, 93. Seniv

Sestava Čechie: Jevčák – Pilc, Bobek, Kovařík, Hrubý P. – Seniv, Vaněk, Fehrens (67. Fabián), Hrubý M., Stonawski – Boubín (69. Mašek)

Béčko zůstává stoprocentní

B tým Čechie čekal nedělní zápas na hřišti Viktorie Štěrboholy proti tamnímu béčku. A naši hráči se evidentně inspirovali áčkem, protože rovněž odvezli po zajímavém průběhu výhru 2:0.

A také góly padly v podobných časech. Ve 43. minutě se trefil Roman Seniv, v 90. minutě pak pojistil výhru Jan Cabrnoch.

Viktoria Štěrboholy B – SK Čechie Uhříněves B 0:2

Branka: 43. Seniv, 90. Cabrnoch

Sestava Čechie: Třešňák J. – Dvořák, Třešňák M. (46. Bobek), Fabián, Fiala – Seniv (46. Cabrnoch), Skála, Fehrens (66. Šindelář), Hlava, Smrčka – Kment (46. Horák)