Áčko Čechie má další dvě výhry. Po Kyjích porazilo i Pragu

A tým Čechie Uhříněves zvládl poslední dva mistrovské zápasy na výbornou. Náš tým nejdříve zvítězil na půdě Kyjí 5:0, v posledních utkání pak porazil Pragu 3:0.

První poločas na hřišti Kyjí našemu tým vůbec nevyšel, stav byl 0:0. Ve druhém dějství to ale byl úplně jiný příběh a přišly zasloužené góly.

Skóre utkání otevřel po rohu Boubín, na 2:0 zvýšil z penalty Podvín. Následovaly góly Mazance a Rákosníka. V závěru pak na konečných 5:0 zvýšil Sobota.

TJ Kyje – Čechie Uhříněves 0:5

Branky: 56. Boubín, 65. Podvín z pen., 75. Mazanec, 76. Rákosník, 90. Sobota
Sestava: Beránek – Vácha (75. Bobek), Podvín, Kovařík, Cabrnoch – Seniv, Vaněk, Klégr (37. Boubín), Fehrens (82. Šmejkal), Stonawski (46. Rákosník) – Mazanec (76. Sobota)

Naopak proti týmu TJ Praga nám vstup do zápasu sednul. Od první minuty jsme byli aktivnějším mužstvem, ačkoliv na gól jsme si museli nějakou dobu počkat.

Důležitá chvíle přišla ve 37. minutě, kdy nás poslal do vedení Seniv. A hned o tři minuty později zvýšil na 2:0 Mazanec. Ve druhém poločase ještě vyšperkoval výsledek Vaněk – 3:0.

Čechie Uhříněves – TJ Praga 3:0

Branky: 37. Seniv, 40. Mazanec, 54. Vaněk
Sestava: Beránek – Vácha (80. Bobek), Podvín, Kovařík, Cabrnoch – Seniv (86. Pilc), Vaněk, Fehrens, Boubín (64. Hrubý M.), Stonawski (52. Rákosník) – Mazanec (70. Sobota)