post

Áčko Čechie ve šlágru porazilo Dolní Chabry 2:0. Uspělo i béčko

Velice kvalitní zápas viděli diváci ve šlágru kola I. A třídy mezi domácí Čechií Uhříněves a Dolními Chabry. K naší radosti zůstaly důležité tři body doma po výhře 2:0. O den později se radovalo i béčko.

Hned první minuty utkání Čechie s Dolními Chabry naznačily, že půjde o vyrovnaný duel. Příliš šancí k vidění nebylo, přestože se hrál rychlý a tvrdý fotbal.

První příležitost měl domácí Roman Seniv, jenž nádhernou střelou z těžké pozice orazítkoval tyč. Pár minut poté se na branku řítil Pavel Hrubý, ale atakován vracejícím se obráncem netrefil přesně.

Ve 39. minutě přišel první klíčový moment, když se po rychlé akci z levé strany prosadil ve vápně Jan Cabrnoch a poslal Uhříněves do vedení 1:0. Tímto výsledkem také první poločas skončil.

Do druhého dějství vstoupili o něco lépe hosté a na chvíli nás zatlačili. Postupně jsme se ale zlepšovali a hru vyrovnali. V 67. minutě se navíc po rohovém kopu prosadil Tomáš Podvín a bylo to 2:0.

Od té chvíle jsme utkání zkušeně kontrolovali. Hosty jsme již do šance nepustili a náskok uhlídali. Po výhře 2:0 jsme tak zvýšili náskok na třetím místě tabulky a udrželi krok s vedoucími týmy.

Čechie Uhříněves – Dolní Chabry 2:0

Branky: 38. Cabrnoch, 67. Podvín
Sestava: Jevčák – Vácha, Podvín, Kovařík, Hrubý P. – Seniv (92. Klégr), Hrubý M., Fehrens, Boubín, Cabrnoch – Mazanec

B tým Čechie Uhříněves po dvou porážkách zabral a vrátil se na první místo tabulky, kde také přezimuje. První poločas utkání proti Dukle Jižní Město B nicméně skončil bez branek.

To hlavní přišlo ve druhé půli. V rozmezí 3 minut se totiž hned dvakrát dokázal prosadit Roman Seniv a v 60. minutě jsme rychle vedli 2:0. Pojistku přidal v 80. minutě Jan-Jakub Šmejkal – 3:0.

Výhra 3:0 byla posledním mistrovským béčka v podzimní sezoně. Po dvanácti zápasech je náš tým první s bilancí 10 výher a 2 prohra. Druhé Stodůlky ztrácí dva body.

Dukla Jižní Město B – Čechie Uhříněves B 0:3

Branky: 57. a 60. Seniv, 80. Šmejkal
Sestava: Třešňák M. – Bobek, Šmejkal, Kovařík, Hruška – Seniv (76. Rákosník), Cabrnoch, Klégr (85. Jakubowicz), Fehrens, Procházka (34. Sobota) – Mazanec (52. Dvořák)