post

Áčko zakončilo výborný podzim. Proti Kunraticím vyhrálo jasně 3:0

Skvělý výsledek na závěr skvělého podzimu. A tým Čechie Uhříněves zvládl venkovní duel proti Kunraticím a zvítězil 3:0. Díky tomu jsme po 16 zápasech na 3. místě tabulky.

Utkání proti Kunraticím se hrálo umělé trávě na hřišti Újezdu Praha 4. Od první minuty jsme byli aktivnějším týmem, na velké šance jsme si ovšem museli chvíli počkat.

První gól nakonec přišel až ve 32. minutě. Po přímém kopu se hlavou prosadil Matěj Hrubý – 1:0. Ve 39. minutě pak přímo z trestňáku zvýšil na 2:0 Tomáš Podvín.

Do konce poločasu jsme si vypracovali ještě dvě stoprocentní šance, bohužel jsme je ale neproměnili. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro náš tým.

Druhý poločas začal trochu vlažněji, v 57. minutě nicméně přišla definitivní pojistka. Střídající Michal Vaněk nebyl na hřišti ani minutu, když se prosadil přízemní střelou a bylo to 3:0.

Od té chvíle se utkání prakticky pouze dohrávalo. Kunratice jsme do šance nepustili a sami si ještě nějaké příležitosti vypracovali, nicméně ty už gólem neskončily.

Výhrou 3:0 se loučíme s podzimní sezonou. A to s bilancí 12 výher, 2 remízy a 2 prohry se skóre 41:10. Jsme na 3. místě tabulky, na první Tempo ztrácíme 5 bodů.

Slovan Kunratice – Čechie Uhříněves 0:3

Branky: 32. Hrubý, 39. Podvín, 57. Vaněk
Sestava: Jevčák – Vácha, Podvín, Kovařík, Hrubý P. – Seniv, Hrubý M., Fehrens (62. Bobek), Boubín (79. Klégr), Cabrnoch – Mazanec (56. Vaněk)