post

Áčko poprvé na jaře slavilo, Troju porazilo 7:0. Béčko vyhrálo 8:0

To byl víkend! Áčko i béčko Čechie Uhříněves si na domácí otevřelo pořádnou střelnici, což schytaly týmy Sokolu Troja a Viktoria Štěrboholy B. Výsledné společné skóre 15:0 mluví za vše.

A tým Čechie potřeboval zareagovat na dvě prohry od dvou vedoucích týmů I. A třídy. V prvním kole jsme nestačili na Spoje (0:1), ve druhém jsme pak prohráli na Tempu (0:2).

Proti Sokolu Troja to byl ale úplně jiný obrázek. Od začátku jsme byli jasně lepším týmem a kromě několika hluchých pasáží hráli kvalitní fotbal okořeněný vstřelenými góly.

V prvním poločase se postupně trefili Kuba Rákosník, Michal Vaněk a Roman Seniv. Do kabin se tak šlo za stavu 3:0 pro náš tým.

Ve druhém dějství jsme přidali ještě další čtyři branky. Hned tři z nich nastřílel Roman Seniv a jeden přidal také Michal Vaněk. Troje jsme tak vrátili podzimní porážku a vítězili 7:0.

Čechie Uhříněves – Sokol Troja 7:0

Branky: 10. Rakosník, 27. a 68. Vaněk, 29., 51., 61. a 66. Seniv
Sestava: Jevčák – Hančl, Podvín, Kovařík, Hrubý P. – Seniv, Vaněk, Fehrens (46. Bobek), Boubín, Cabrnoch (74. Klégr) – Rakosník (69. Fiala)

V neděli odpoledne se pak na domácí půdě představil rovněž B tým Čechie Uhříněves. Pro naše béčko šlo o první jarní duel 2. třídy. Soupeřem byla Viktoria Štěrboholy B.

Vývoj zápasu byl velmi podobný jako u našeho áčka. Utkání jsme měli pod kontrolou, soupeř hrozil minimálně a naši hráči naopak ukázali velkou střeleckou chuť.

V prvním poločase se prosadili Fiala, Rakosník, Klégr a Zbořil. V tom druhém pak dvakrát Kurka, znovu Klégr a také Procházka. Celkové skóre bylo 8:0.

Čechie Uhříněves B – Viktoria Štěrboholy B 8:0

Branky: 16. Fiala, 17. Rakosník, 28. a 64.Klégr, 45. Zbořil, 48. a 70. Kurka, 73. Procházka
Sestava: Třešňák M. (60. Třešňák J.) – Dvořák, Bobek, Hlava, Fiala – Stonawski (25. Fabián), Klégr, Fehrens, Zbořil (57. Procházka), Kurka – Rakosník (46. Beránek)