post

Áčko Čechie prožilo skvělý závěr sezony. Dolní Počernice porazilo 8:0

Poslední zápas sezony vyšel A týmu Čechie Uhříněves na výbornou. Naši fotbalisté porazili na domácí půdě Dolní Počernice suverénně 8:0 a zakončili na úspěšně výbornou sezonu.

Čechie Uhříněves – Dolní Počernice 8:0

Branky: 11. a 20. Mazanec, 30. Podvín, 58. Seniv, 76. Beer vlastní, 80., 88. a 90. Stonawski
Sestava: Beránek – Bobek (62. Fiala), Podvín, Kovařík, Hrubý P. – Seniv, Cabrnoch (67. Stonawski), Fehrens (46. Klégr) , Boubín, Rákosník (46. Kurka) – Mazanec

Áčko Čechie mělo před posledním utkáním již jisté třetí místo, přesto šlo od prvních minut zápasu proti Dolním Počernicím jednoznačně za vítězstvím. Hned po pár minutách trefil Tomáš Podvín z přímého kopu břevno a následný gól Tobyho Mazance neplatil kvůli těsnému ofsajdu.

Útočník Čechie se nicméně dočkal o pár minut později, kdy nasměroval do branky míč po tvrdém centru Honzy Cabrnocha. A za chvíli slavil Toby Mazanec znovu – 2:0. Do poločasové přestávky ještě upravil skóre na 3:0 Tomáš Podvín.

Ani ve druhém dějství naše chuť útočit nevymizela. V 58. minutě zvýšil na 4:0 po individuální akci Roman Seniv, v 76. minutě přišel vlastní gól hostů a bylo to 5:0.

Poté si vzal slovo střídající Jarda Stonawski a v rozmezí pouhých 10 minut nasázel čistý hattrick! Po závěrečném hvizdu tak svítilo na tabuli skóre 8:0 pro náš tým.

Áčko Čechie Uhříněves parádní kanonádou zakončilo úspěšnou sezonu. V konečné tabulce I. A třídy nám patří třetí místo za suverénní dvojicí Spoje a Tempo, navíc máme nejlepší obranu v celé soutěži (25 inkasovaných branek) a třetí nejlepší útok (85 vstřelených gólů).