post

Áčko Čechie jako první obralo první Spoje. Béčko drží sérii bez prohry

A tým Čechie Uhříněves se postaral o největší překvapení 10. kola pražského přeboru, když jako první tým v sezoně obral o body lídra tabulky Spoje Praha. Béčko doma také remizovalo.

Čechie Uhříněves – Spoje Praha 0:0

Sestava: Jevčák – Vácha, Podvín, Kovařík, Hrubý P. (84. Fehrens) – Aust, Hrubý M., Mazanec, Chadim (87. Tran Huy Nam), Blažek (72. Cabrnoch) – Peterka

Áčko čekal po dvou prohrách v řadě zápas proti suverénovi dosavadní sezony, jelikož Spoje vyhrály všech devět zápasů a byly se stoprocentní bilancí prvním týmem tabulky.

Náš tým se ovšem soupeře nezalekl a od začátku se hrál vyrovnaný zápas. Spoje více držely míč, my jsme si ovšem vytvářeli více šancí. Některé z nich dokonce z kategorie tutových.

Bohužel ani jedna z našich příležitostí neskončila v prvním ani druhém poločase vstřelenou brankou. Na druhou stranu jsme díky pozorné defenzivě nedovolili skórovat ani soupeři.

Proto napínavé a divácky zajímavé utkání skončilo bez branek. Pro náš tým jde určitě o cenný bod a povzbuzení do dalších zápasů.

Hodnocení Martina Kovaříka: „Věděli jsme, že Spoje jsou výborným týmem, a to se také ukázalo. My jsme se na ně snažili dobře připravit, hlavně se jim vyrovnat fyzicky a hrát zodpovědně v defenzivě. Kluci to celkem pochopili, a proto jsme sehráli víceméně vyrovnané utkání s většími šancemi na naší straně. Remízu s tímto soupeřem musíme brát, ale kdybychom byli přesnější v koncovce, mohlo to dopadnout i lépe. Bohužel přesné zakončení nás sráží ve všech zápasech. Nicméně pokud budeme předvádět takovéto výkony i v dalších zápasech, tak se na naše konto určitě dostaví i lepší než jednobodový zisk.“

Tabulku a statistiky pražského přeboru najdete ZDE>>

Čechie Uhříněves B – Junior Praha 2:2

Branky: 13. a 20. Seniv – 30. Harsa, 54. Dvořák
Sestava:
Třešňák M. – Dvořák, Fabián, Presl, Hančl (46. Vacek) – Nguyen (58. Sobota), Janda (69. Hlava), Fehrens, Študent, Seniv (76. Štěpánek) – Stonawski

B tým Čechie Uhříněves táhl před zápasem s Juniorem naopak sérii dvou výher v řadě. A první část zápasu vypadala, že přidá i třetí. Ve 13. a 20. minutě se totiž dvakrát trefil Roman Seniv.

Jenže soupeř dokázal ve 30. minutě korigovat a necelých deset minut po startu druhého poločasu vyrovnal. Od té chvíle se mohlo utkání přehoupnout na obě strany.

Nakonec již ale přítomní diváci další gól neviděli, na konci tak svítily na tabuli dvě dvojky – remíza 2:2. Béčko si připsalo třetí zápas bez prohry, ačkoliv na výhru tentokrát nedosáhlo.

Tabulku a statistiky 1. B. třídy najdete ZDE>>