post

Áčko Čechie se zachránilo v pražském přeboru! V sobotu hraje poslední zápas

A tým SK Čechie Uhříněves získal v uplynulém víkendu jistotu setrvání v pražském přeboru. Přestože náš tým prohrál na půdě favorizovaného Tempa, prohra Podolí znamená definitivní záchranu.

Áčko Čechie se aktuálně nachází na 11. místě Pražská teplárenská přeboru se ziskem 36 bodů. Do konce sezony zbývá již jen poslední kolo a náš náskok na barážovou pozici činí 5 bodů.

Definitivně tedy můžeme říct, že náš tým, jenž byl v přeboru nováčkem, splnil předsezonní cíl a zachránil se. Ve velmi kvalitní soutěži to nebyl snadný úkol.

K záchraně výrazně pomohly nečekané body s jasným lídrem ze Spojů, kterého jsme jako jediní dokázali obrat hned dvakrát. Po domácí remíze 0:0 jsme na jaře na hřišti soupeře vyhráli 3:2.

Velmi cenný je hned dvojitý skalp sousedních Kolovrat, které jsme porazili doma 1:0 a venku 2:1. Naopak ze soubojů s dalším sousedem, Královicemi, jsme vybojovali pouze bod za remízu 2:2.

Prohry v obou zápasech nám pak uštědřily Přední Kopanina, Dukla Jižní Město a Tempo Praha. Na posledně jmenovaný tým jsme nestačili uplynulý víkend.

Shodně dopadla naše měření se Zličínem, Braníkem a Žižkovem B. Bodově lepší než soupeř jsme v pomyslném dvojzápase byli s Motorletem B, Hostivaří, Vyšehradem a Radotínem.

Suma sumárum má A tým SK Čechie Uhříněves před posledním přeborovým kolem jistotu záchrany. V sobotu od 10:30 nastoupíme proti Podolí ve snaze o co nejlepší zakončení sezony.